Авторські статті

На підтримку московського «Маршу миру»

Сьогодні, 15 березня, у всій Росії відбуваються масові акції, присвячені подіям в Україні. Вулицями Москви в ці години крокує велелюдний опозиційний «Марш миру». Його учасники несуть транспаранти з антивоєнними гаслами, скандують «Ні війні!», «Путін – геть!».

Ми солідарні з нашими побратимами-росіянами, які не злякалися путінського режиму і сміливо вийшли на вулиці російської столиці, щоб засудити агресивну, загарбницьку імперську політику Кремля.

Ми радіємо, що хвиля визволення, яка здійнялася в Україні, докотилася до нашого північно-східного сусіда, і що все більше росіян стають носіями вірусу свободи.

«Правий сектор» підтримує усіх росіян, які виступають за збереження миру між нашими країнами, визнають територіальну цілісність України та засуджують ескалацію воєнного конфлікту в Криму.

Ми віримо, що росіяни прокинуться від наркозу кремлівської пропаганди, згуртуються і скинуть тоталітарний імперський режим та виженуть з Кремля банду, яка сіє розбрат між нашими народами.

Політрада “Правого сектора”

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

10 коментарів

  1. Наконец жители России выходят из этой пропагандистской анти-чего-то там политики путина,который сам уже не знает шо ему надо, и вовлекает в это всю страну, не думая даже о своих согражданах, лишь бы чем-то отличиться, и повесить себе медаль. Просыпайтесь!!!

  2. Молитесь за русский народ, пусть Бог откроет им правду и даст силы завоевать свободу, вычистить Россию от путина и его блюдолизов. Украинцы и русские, действительно,братья. Пусть наш МАЙДАН вдохновит россиян. РОССИЯ ВСТАВАЙ!

  3. Слава ГЕРОЯМ Украины и России! Пришла пора выгнать зажравшихся совдеповских пауков, которые сидят в российсской думе и только воздух там портят.Ведь там сидят еще те, кого Хрущов посадил в президиумы. Они для себя давно коммунизм построили и не думают расставаться с ним. Люди нормальные хотят мира и нормальной человеческой жизни для своих детей .

  4. Вдячна за підтримку.Як нам,так і Вам необхідні мир і спокій.Хай оберігає вас Бог і направляє на шлях істини.

  5. Огромный респект всем кто вышел на улицы Москвы, не всем значит проела мозг Путинская пропоганда

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.