Війна рф проти України

На передовій загинув 18-річний юнак – чемпіон по плаванню серед юніорів Нікіта Засядько

Народився Нікіта 2005-го в Харківській області у спортивній родині. З восьми років почав займатись плаванням на базі МК СДЮСШОР Я. Клочкової. В 15-ть став майстром спорту України.

Фахова спортивна спільнота пророкувала наполегловому хлопчику видатне світове чемпіонське майбутнє…

Закінчив спортивний коледж, став студентом Харківської державної академії фізичної культури.

Ще до повноліття, в січні 2022-го намагався потрапити до територіальної оборони. Не взяли через вік. 29 червня 2023 року йому виповнилося 18, а вже у липні Нікіта став на захист держави в лавах 12-ої бригади спеціального призначення НГУ «Азов». Обійняв посаду старшого солдата в якості навідника-оператора. Успішно виконував бойові завдання на фронті.

«Загибель Нікіти – непоправна втрата не лише для його батьків, рідних і друзів, а й для всього спортивного осередку України. Гідний син, професійний спортсмен, справжній патріот, духовитий воїн. Вічна пам’ять і слава Герою!» – Харківська ОВА.

«Як важко у це повірити! Учень мій, якого учила і готувала для життя, а не для смерті… Герої не вмирають! Вічна шана тобі, Воїне Світла», – вчителька Олена Гузевата.

Поховали молодого лицаря 7 грудня 2023 року на цвинтарі №18 у Харкові.

Залишилися безутішними батьки Ігор та Ганна, брат Дмитро, рідні, друзі, побратими, уся скорботна, але нескорена Україна.

#Меморіал Героїв.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України