Війна РФ проти України

На передовій потрібна сучасна техніка. Фото

Всього кілька днів назад 7 лютого з Олександром Турчиновим передавали броньовані “Спартани” з новою бойовою вежею для полку «АЗОВ» Національної гвардії. Всього вісім днів пройшло – а ніби дуже давно, стільки подій.


Всі шість переданих тоді на фронт “Спартанів” брали участь у вчорашньому бою під Широкіно. Відмінно працювали, під керуванням наших воїнів. Частина – вже прийняли на себе і кулі і осколки снарядів ворога. Вже доведеться вести відновлення. Але це війна – і техніка повинна працювати на нашу армію. Подзвонив Андрій Білецький – хвалив Спартан, шкода немає запасу.
Вчора вночі також працювали Кразівські броньовані “Раптори”- перекидаючи по дорозі Артемівськ – Дебальцево наших спецназівців Нацгвардії на підкріплення в Дебальцеве.

До речі, працювали Раптори зпо тій самій дорозі, яку зі слів московських балакунів – ми не контролюємо. Так що хлопці воюють як слід, техніка допомагає і дуже потрібна. І сьогодні її не вистачає!
І ось – сьогодні прибули нові “Шреки”.
КрАЗ-5233НЕ («Shrek-APC»)
Потужний, дизельний, 18-ти тонний броньовик 4х4, для пересування спецназу.
бБронезахист:

Балістічній захист: STANAG 4569 рівень 2, бронювання сконструйоване таким чином, что куля випущена під будь-яким кутом до поверхні автомобіля не проникне всередину, не зустрівши на своєму шляху елементів броні, можлівість прострілу в результаті рикошету такоже мінімізована.

Захист від вібухів – STANAG 4569 рівень 2а и 2б: Підрив міни (6 кг в тротиловому еквіваленті) під будь-яким з коліс або під днищем автомобіля.

Конструкція корпусу – днище корпусу V-подібне, розсіює силу удару від вибуху направлену на пасажирів.

Лобове шкло – куленепробивна прозора броня, багатошарове шкло, внутрішній шар з полікарбонату..

Машини на місця! У найближчі дні надійдуть на озброєння в підрозділи Нацгвардії на передовій – в штурмові і бойові підрозділи: в Азов, Батальйон ім. Кульчицького, Харківську оперативну бригаду.

Будемо сильні і підготовлені – буде мир на нашій землі і ворог не поткнеться!

Міцнішаємо!

Arsen Avakov

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України