Новини з Австрії

В Австрії на озері Траунзеє вибухнув та загорівся човен : троє осіб постраждали, в тому числі двоє дітей

У четвер вдень в Альтмюнстер (район Гмунден) на озері Траунзеє сталася аварія за участю моторного човна

Постраждали троє пасажирів катера, в тому числі двоє дітей. Пожежа, як видно, виникла після вибуху під час руху. Двоє дітей (8 і 11 років), що знаходилися на борту, були врятовані. Як і 24-річний юнак, який катався ззаду катера на водних лижах. Всіх їх доставили в лікарню. Поки неясно, наскільки сильно вони постраждали. Крім того, двом пожежним довелося надавати медичну допомогу після отруєння димом. 18-річний водій човна не постраждав.

Операція по гасінню та ліквідації наслідків пожежі виявилася досить складною

Проте, полум’я швидко вдалося загасити. Спочатку рятувальники встановили огорожу для запобігання витоку бензину, а потім загасили полум’я великою кількістю піни. Після відкачування води з човна її за допомогою крана завантажили в контейнер і відвезли. Тепер фахівці повинні оглянути місце аварії і визначити причину пожежі. Матеріальний збиток значний.

Роботам по гасінню пожежі перешкоджали багато глядачів. Катастрофа сталася прямо поруч з популярним пляжем на Еспланаді в Альтмюнстер, де відразу ж зібралося безліч людей. Для пожежних вони стали проблемою. Рух автомобілів теж зупинився, тому що водії хотіли поспостерігати за пожежею. В результаті пожежні застрягли в пробці і не могли прибути на місце так швидко, як зазвичай.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України