Техно

На озброєння прийнято вітчизняну автоматизовану систему управління бойовими діями «Дзвін-АС»

Командно-штабна машина, оснащена АСУ “Дзвін”. Фото: Defense Express

На озброєння збройних сил України надійшла автоматизована система Центру оперативного керування «Дзвін-АС».

Про це повідомив міністр оборони України Олексій Резніков.

«6 грудня 2022 року я підписав наказ про взяття на озброєння автоматизованої системи Центру оперативного керування (ДКР «Дзвін-АС»). Вийшов своєрідний подарунок до Дня Збройних Сил України. Адже наші військові надзвичайно зацікавлені в АСУ стратегічного рівня і давно чекають її повноцінного розгортання», – йдеться у повідомленні.

За словами міністра оборони дана система успішно пройшла відомчі випробування навесні 2022 року, а згодом – державні. Наразі усі формальні процедури завершено, АСУ стратегічного рівня офіційно стала до лав і буде працювати в інтересах Збройних Сил. Далі Генштаб буде приймати рішення щодо параметрів масштабування даної АСУ.

Про «Дзвін-АС»

«Дзвін-АС» – це високоінтегрована автоматизована система контролю та управління бойовими діями стратегічного, оперативного і частково тактичного рівня.

Система може у напівавтоматичному та автоматичному режимі генерувати документи бойового управління, створювати та відстежувати картографічну інформацію, отримувати достатні дані про власні війська, їх забезпечення (поточне та перспективне), наявні розвіддані про підрозділи супротивника, а також розраховувати співвідношення сил і засобів, оптимальність їх застосування у різних сценаріях.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України