Війна РФ проти України

На озброєння ЗСУ прийнято нову штабну машину українського виробництва. Фото

Українське військо отримало на озброєння нову штабну машину вітчизняного виробництва.

Про це повідомляє Головний командний центр ЗСУ.

Нова машина – це зразок техніки рухомих пунктів управління – машина штабна з причепом штабним (МШ–ПШ) зі змінними модулями.

“За координацією Головного командного центру Збройних Сил України прийнято на озброєння Збройних Сил України новітній зразок техніки рухомих пунктів управління – машину штабну з причепом штабним МШ-ПШ зі знімними модулями“, – йдеться в повідомлені.

На озброєння ЗСУ прийнято нову штабну машину українського виробництва

Машина штабна з причепом штабним Фото: Головний командний центр ЗСУ

Машина призначена для забезпечення роботи та відпочинку оперативного складу пунктів управління. Її використовують в умовах відсутності або руйнування розвинутої інфраструктури життєзабезпечення. Машину можна використовувати цілодобово незалежно від пори року.

Експлуатація такої техніки дозволяє підвищити оперативність, стійкість та безперервність управління військами.  Конструкція передбачає переміщення по дорогах з різним покриттям та на бездоріжжі.

Машину виготовили на підприємстві ТОВ “Південьавтобуд”.

На озброєння ЗСУ прийнято нову штабну машину українського виробництва

Робочий модуль машини Фото: Головний командний центр ЗСУ

Машина має два модулі: штабний модуль на вантажному шасі та окремий штабний причеп.

Кузови машини виконані у формі 20-футового контейнера. Їх можна розвантажувати й завантажувати без кранової установки.

На фургонах змонтовані гідравлічні опори, за допомогою яких вони підіймаються для заїзду під них вантажівки. Максимальна висота підйому – 1700 мм.

В автоматичному режимі час підйому на максимальну висоту становить 15 хв, а в ручному режимі — не більше 20 хвилин за допомогою чотирьох операторів.

Штабна машина забезпечена трьома видами живлення: основне — промислова мережа (380В або 220В); резервне – дизель-генератор потужністю 5,5 кВт; аварійне — акумуляторні батареї (2хв, 200 А/год).

У разі зникнення живлення основної мережі, то автоматично вмикається дизель-генератор та починається заряджання акумуляторів. В обох кунгах змонтовані монітори для відображення інформації.

В робочому модулі обладнані 6 робочих місць. Меблі, необхідні для їх обладнання розміщені всередині кузова і закріплені в транспортному положенні.

На озброєння ЗСУ прийнято нову штабну машину українського виробництва

Модуль для відпочику Фото: Головний командний центр ЗСУ

На штабному причепі встановлено модуль для відпочинку. Тут є відкидні спальні полиці, холодильник, мікрохвильовка, чайник. Також встановлені, кондиціонер, обігрівач та душова кабіна з запасом гарячої води об’ємом 130 л.

Зазначають, що модулі універсальні й можуть бути переобладнані під будь-які потреби.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.