Українське військо

На Одещині здійснили випробувальні пуски “модернізованих та відновлених” ракет для ОТРК “Точка-У”

На полігоні Збройних сил України відбулись пуски модернізованих зразків ракет для ОТРК “Точка-У” та ракет “Тайфун-1” до систем РСЗВ 122-мм. Випробувальні пуски нових зразків озброєння проводились на Державному випробувальному полігоні “Алібей”, що розташований в Одеській області.

Як повідомила прес-служба Генерального штабу ЗСУ, загалом було здійснено чотири успішних пуски – два реактивними снарядами “Тайфун-1”, а інші два – “модернізованими та відновленими зразками ракет для “Точки-У”.

Нагадаємо, це вже четвертий з відомих епізодів випробувань української версії 122-мм реактивних снарядів, що мають замінити радянські РС 9М22 для РСЗВ БМ-21 “Град” та інших подібних систем. На відміну від попередників, розробка ДП “Конструкторське бюро “Південне” ім. М. К. Янгеля” може стріляти на вдвічі більшу відстань – 40 км.

Перші відомі випробування, з пусками на мінімальну дистанцію у 5 км, відбулися в середині 2019 року. У квітні 2020 року, на “Алібеї” вперше пройшли вогневі випробування зі стрільбою на максимальну дистанцію.

Випробувальні пуски реактивних снарядів 9М221Ф “Тайфун-1” у липні 2021 року

Під час третього етапу, з пусками чотирьох РС 9М221Ф “Тайфун-1”, який проходив у травні ц.р., перевірялась кучність нових реактивних снарядів під час стрільби на середні дистанції.

Нарешті, на останніх випробуваннях, “Тайфун-1” знову протестували стрільбами на максимальну дистанцію у 40 км.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

five × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.