Війна рф проти України

На оборонних підприємствах Дніпропетровщини триває реалізація ракетної програми України

В ході робочої поїздки Міністр оборони Степан Полторак відвідав підприємства оборонно-промислового комплексу Дніпропетровщини.

На Павлоградському хімічному заводі виробляють спорядження для ракетних двигунів комплекса «Вільха». В Кб «Південне» тривають роботи по створенню ОТРК «Сапсан».
Проводяться випробування бойової частини нового протикорабельного комплексу «Нептун».

В рамках постановки на озброєння реактивної системи залпового вогню «Вільха», Міністр оборони Степан Полторак вчора працював на Павлоградському хімічному заводі, де оглянув технологію виробництва і заправки спорядження ракетних двигунів для зазначеного класу ракет.

Під час візиту Міністр оборони взяв участь у підриві бойової частини нового ракетного комплексу «Нептун».

— Ракетній програмі в Україні — бути! Я брав участь у випробуваннях наших нових крилатих ракет, їх бойової частини. Враховуючи розвиток вітчизняного ОПК, переконаний, що в України є величезна перспектива, стати сильною, незалежною, і для цього в нас мають бути підготовлені і добре озброєні Збройні сили України, —наголосив Міністр оборони.

Також Степан Полторак ознайомився з ходом виконання робіт по багатофункціональному ракетному комплексу «Сапсан», які проводить конструкторське бюро «Південне».

Свої напрацювання також представили колективи Південного машинобудівного заводу та Павлоградського механічний заводу.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України