Війна РФ проти України

Нові британські катери для ВМС України озброять іноземними протикорабельними ракетами

Український «Нептун» на них просто не поміститься за розмірами

Ракетний катер Ares FAMB

Швидкісні британські ракетні катери, які будуватимуть для Військово-морських сил України, озброять іноземними протикорабельними ракетами, адже український «Нептун» на них просто не поміститься за розмірами.

Про це повідомив в інтерв’ю проєкту Радіо Свобода аташе з питань оборони посольства Великої Британії в Україні Тім Вудз«Щодо самого боєприпасу, ми, ймовірно, матимемо на кораблі британську ракету «земля-земля». Ми спостерігаємо за «Нептуном», який Україна розробляє, що після повного введення в дію буде боєздатним ракетним комплексом. Але розмір цих суден не дозволяє розмістити «Нептун». Тому нам довелося піти на менший, але дуже потужний сучасний ракетний комплекс», – розповів Тім Вудз.

Водночас посол України у Сполученому Королівстві Вадим Пристайко повідомив назву платформи для майбутніх ракетних катерів – P50U. За його словами, над нею зараз працюють британські та українські фахівці.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що корвети турецького проєкту MILGEM, які будують для ВМСУ, матимуть західне озброєння – протикорабельні ракети, артилерійські установки, зенітний ракетний комплекс тощо.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України