ЄС|NATO

На Миколаївщині дільничним комісіям 132-го округу не дають здати протоколи голосування

  У “проблемному” 132 окрузі на Миколаївщині знову відбуваються дивні речі.

Перемогу тут здобув кандидат від Блоку Порошенка Аркадій Корнацький, який за підсумками протоколів з усіх виборчих дільниць здобув 21411 голосів і випередив на 272 голоси головного опонента Василя Капацину (21139 голосів).

Кампанія останнього супроводжувалася небаченою “щедрістю” у вигляді безкоштовних товарів, робіт і послуг.

Здавалося, небачена “благодійність” Капацини, колишнього офіцера КГБ і директора Миколаївського торгового порту, гарантує йому перемогу.

Однак підсумки виборів стали несподіванкою як для опонентів Корнацького, так і для контрольованої ними окружної виборчої комісії. Відповіллю на волевиявлення людей стало всіляке затягування підрахунку голосів. Хоча всі ідльничні комісії давно готові здати протоколи, їх тримають у довжелезній черзі на морозі, штучно створюючи атмосферу, сприятливу для порушень і фальсифікацій.

Люди мерзнуть, втрачають свідомість. За 10 годин черга просунулася на кілька метрів. Немає жодних сумнівів, що це – свідомий саботаж.

Нагадаємо, що вже двічі – у 2012 і 2013 роках – завдяки фальшуванням і підкупу тодішнім регіоналам вдавалося позбавити Аркадія Коранцького законної перемоги. Схоже, що хтось хоче спробувати втретє “підкоригувати” волевиявлення людей.

Цей бєспрєдєл повинен бути негайно припинений. Окружна виборча комісія має виконати свій прямий обов’язок і без зволікань встановити підсумки виборів по 132 округу, визнавши перемогу Аркадія Корнацького.

Будь-які спроби і далі створювати штучний хаос і чи змінити результати голосування заднім числом можуть бути розцінені лише як навмисні зловживання.

Якщо окружна комісія не запрацює як слід, обовязок Центрвиборчкому її розпустити і забезпечити належне підбиття підсумків народного волевиявлення.

Дописувач:  Олександр ЧЕРНЕНКО

 

 

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.