Право

На мільйон гривень електронних пристроїв для куріння та картриджів для pod-систем виявили київські митники

Київські митники викрили відразу дванадцять спроб незаконного пересилання у міжнародних поштових відправленнях електронних пристроїв для куріння та картриджів для pod-систем.

Міжнародні посилки прямували з Вінниці, Броварів та Рівненщини до ОАЕ, Португалії, Індії та Німеччини.
Під час митного контролю цих міжнародних поштових відправлень митники виявили, що в них знаходяться загалом 2 тисячі упаковок сучасних пристроїв для куріння. Зокрема – електронних систем доставки нікотину «Juul» та нікотиновмісних картриджів для цих pod-систем, а також одноразових електронних пристроїв для куріння «Elfbar».

Оскільки у міжнародних поштових відправленнях фізичним особам заборонено пересилати тютюнові вироби та рідини, що використовуються в електронних сигаретах, всі виявлені у міжнародних посилках девайси вилучено до винесення судом рішення у справах.

По двох відправленнях стосовно відправника, яким виявився броварчанин, Київською митницею складено протоколи про порушення митних правил за ст. 473 Митного кодексу України. Товар вилучено.

По десяти інших правопорушеннях здійснюються заходи по документуванню правопорушення.

За цінами українського інтернет-ринку орієнтовна загальна вартість цих пристроїв коливається в межах від 800 тисяч до мільйона гривень, однак остаточну вартість митниця визначить додатково.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України