Авторські статтіТехно

На Марсі виявлені загадкові вежі – Вчені

Шість конусних веж було виявилено іспанським уфологом на поверхні Марса. Червона планета не перестає дивувати любителів таємничого.

Під час дослідження поверхні Марса за допомогою програми Google Maps і порівняння з більш старими знімками іспанський уфолог помітив деякі неточності і зафарбовані області. Порахувавши це незрозумілим, він на сайті NASA знайшов знімки Червоної планети і на них виявив незвичайні споруди – конусні вежі. Вчений зробив комп’ютерній ютерну модель таких будівель.

Відео: mundodesconocido
Друг вченого, знайшовшого знахідку, Скотт Уорінг висловив своє припущення, що ці споруди, якщо вони порожні всередині, зможуть стати ідеальним першим житлом для переселенців на Марсі. Також він підкреслив, що Марс ще не вивчений, на ньому знаходиться багато будівель і артефактів, а цілісність цих веж приклад того, що побудовані вони дуже надійно.

Уфологи вважають, що в результати того, що NASA зафарбовує певні області на знімках, плутає їх місцями, їм не представляється можливим визначити точні координати багатьох об’єктів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України