Авторські статті

На Майдані Незалежності триває перше в новому році народне віче

12 січня 2014 року на київському Майдані Незалежности розпочалося перше в новому році всенародне віче. На мітинг, що зібрав понад 50 тисяч українців, продовжують прибувати громадяни, незгодні з антинародною політикою чинної влади та диктатурою режиму Януковича. На сцену Майдану піднялися лідери опозиції, громадські активісти, духовенство. Як було заявлено раніше, на сьогоднішньому вічі буде оголошено про подальший план дій Майдану на найближчий час.

Виступаючи на сцені Майдану Незалежности, лідер “Свободи” Олег Тягнибок наголосив, що влада має не лише почути голос народу, але й відчути його силу та енергію.

“Режим Януковича у рік коня вирішив осідлати українців. Але вершники з них нікудишні – це не по пеньках скакати! Може, вже пора народові вдарити копитом по владі?

Попри те, що люди протестують на Майдані вже 53 дні, режим не чує українців. Янукович не хоче чути Майдан, але доведеться не лише почути його голос, але й відчути силу та енергію українців! Ми виступаємо за справедливість та повернення національної гордости, гідности й чести. Ми виступаємо проти репресій, знущань та визискування людей. Тому ми переможемо! Годі терпіти! Ми повстали – і йдемо до перемоги!”

Боротьба триває.

Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на Євромайдані, допоможіть тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для потреб Євромайдану: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.