Авторські статті

На Майдані люди надзвичайно виросли, і сьогодні мусимо перенести цей рівень у райцентри

У Верховній Раді ми продовжуємо працювати над варіянтами тих питань, тих документів, які можна винести на розгляд у сесійну залу. Але головне – це підтримка серед людей, спільна робота і координація зусиль. На Майдані люди надзвичайно виросли, і сьогодні мусимо перенести цей рівень у райцентрах, створити нове полотно відносин між людьми. Про це зі сцени на Майдані Незалежности заявив народний депутат України від ВО “Свобода” Ігор Швайка 7 лютого 2014 року.

Свободівець повідомив протестувальників про перебіг справ у Верховній Раді та поступ ідей Майдану на сході України. Зокрема про те, що Голова Верховної Ради всупереч закону вирішив, що парламенту в четвер і п’ятницю працювати не потрібно: “Доти, поки їхній “батя” не повернеться з Сочі, відкривши там путінські Олімпійські ігри, вирішуватися нічого не буде”.

Ігор Швайка побажав українським спортсменам, щоби вони привезли побільше нагород.

“Українці, що стоять тут, на Майдані, мають бути взірцем для тих, кого з нами немає. Бо вся світова спільнота, як би сильно вона нас не поважала, скаже ключові слова: “Ми не будемо втручатися у ваші внутрішні справи”. І лише тоді Україна буде сильна, коли ми самі виборемо для себе гідний шлях. Чи маємо озиратися на Брюссель? – Ні. Чи прийде до нас якесь щастя з Москви? Очевидно, що ні”, – зазначив націоналіст.

Свободівець також повідомив, що ніде по Україні, попри залякування української влади, люди не розходяться. Ба більше, спроби набрати “тітушків” у Харкові уже стикаються зі спротивом. За словами Ігоря Швайки, тепер ті молоді хлопці, які ще місяць тому говорили, що “дєньгі нє пахнут”, сьогодні чітко розуміють, що їх вербують для боротьби проти власного народу.

“Тут, на сході України, ми стаємо свідками того, як поступово люди втрачають почуття страху перед так званими правоохоронцями, чиновниками та кримінальними елементами, а також тими людьми, які розповідали про всесильність влади та безсилля народу.

Те, що, пропри відсутність підстав, сьогодні хочуть припинити договір оренди моєї депутатської приймальні, свідчить лише про мізерність влади. Це чітка ознака того, що перемотані “колорадськими” стрічками силовики не мають реальної сили, а лише передають страх та агонію влади. І перемога на нашій, Богом даній землі буде за нами”, – заявив Ігор Швайка.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Майдані: картка Приватбанку 5457082230251691. НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

17 коментарів

 1. ошибка-не “надзвичайно виросли”,а сильно завонялись. прошу исправить.

 2. Мирные граждане в мирной столице. Мирные каски. Мирные лица. Мирно ведут себя. Мирно бастуют. Мирно дерутся и протестуют. Мирно пинают мирные ноги
  Тех, кто попался под них на дороге. Все очень мирно, бело и пушисто. Мирные шествия мирных нацистов. Мирные факелы. Мирный Бандера. В Киеве мира –
  без счета и меры. Утром туманным и темною ночью Миролюбивый Майдан мироточит. Мирно пьет чай. Мирно требует сыра, Кофе, лимонов, уборки сортиров.
  Каждую пятницу с миром под вечер Повода ищут для мирного вече Мирные “дети” в черных террорках. Мирные цепи для мирной “разборки”. Мирная
  ненависть к просто прохожим, Да и к водителям ненависть тоже. Все, кто за гранью майданного бунта – “Тушки”, “титушки”, “банда” и “хунта”. МИР уж не тот!
  Мир теперь с кулачищем, Дышит он злобой и ложью он свищет. Мирный Майдан, он не сеет, не пашет – Мирно поет. Мирно бьет. Мирно пляшет. Мирно
  блокирует. Ты несогласен? Значит, “титушка;. Значит, опасен! …Мирный Майдан заелозил до дыр Слово когда-то хорош

 3. А Швайка случайно не хочет продвигать идеи евро-майдана (евро – не от слова европа) у себя на родине? Мне кажется, что калмыки были бы очень довольны. У них в степях так редко выступают клоуны. Может быть даже Илюмжинов заметил бы его? Шутом придворным бы назначил? А зарплаты в офисе Илюмжинова гораздо выше чем в европейских кампаниях. Игорь Швайка! Вас ждут на родине!!!

 4. Приходите дорогие! встретим! Из наших очень крепких объятий вам уже “не захочется” возвращаться назад. Тут и приляжете. Навсегда.

 5. Пришёл мужик устраиваться на работу:
  —профессия?
  -активист!
  —что умеешь делать? -дорожки разбирать, камни, зажигалки бросать! —что ещё умеешь делать? -на халяву есть, пить! —инструмент свой есть? -бита, цепи! Вот какое поколение нам придёт на смену, если этих тварей не судить! Мамы, Вам не страшно за своих “деток”?

 6. Чем хуже стране, тем лучше, выйти и всем внушать, видите, это все янукович и беркут, а мы без обидные , нас тысяч до 10 но представляем весь нард, но я себе по телеку там не увидел, может я не народ?

 7. Швайка из википедии В октябре 2010 года баллотировался на пост мэра Харькова, однако набрал всего 0,84% голосов на выборах. Это и весь его дешевый треп, как и троицы, бегающей за советами по посольствам, на кого эта хрень рассчитана, уже хватит в патриотов играть, петя валенком прикинулся, типо не с троицей, а так рядышком, хочет спонсировать шабаш и быть чистеньким, а потом глядишь и президент.

 8. Ще днів 20-30, і майже всі майданники “рвануть” на сезонні заробітки,
  а “три богатиря” остаточно укріплятся в ролі словоблудів…

 9. А сколько их там в будний день? Да на восток можете не рыпаться, какой страх, что за бред он несет, фюрер, сколько ему платят пендосы, думаю до хрена

 10. Майдан оброс дерьмом, не только физически но и марально, в головах, и им почемуто дозволено далее загонять народ страны в нищету раскачивать экономику, вполне нормальную до их появления, раз они не хотят работать, значит их место в тюрьмах

 11. Ждем не дождемся майдаунов в Крыму.
  Их высокое сознание перенесем им в бандеровскую ж.. пу

 12. Дожились,теперь откровенные фашисты, а так же Шариковы и Швондеры с майдана теперь наш образец для подражания.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.