На Львівському форумі розказали про біженців зі сходу

На Львівському форумі обговорюють ставлення біженців зі сходу до Львівян. Подаємо текст без правок.

“Дівчата, маю розказати вам яка наволоч, бо зійду з розуму від напруги.
Знайома моїх знайомих попросила мене дати пожити в квартирі сім’ї з Донецької області. Я їх зустріла на машині, нагодувала, дала ключі від квартири і поїхала (я живу в іншому місці). Через кілька днів захожу , їх не було, вони вийшли за пивом (як потім виявилось), на столі був ноутбук відкритий і там лист. Я прочитала- люди ж незнайомі, малолішо. Мене до сих пір тіпає, як згадаю. Господи, шо то за люди???? Як можна бути таким в час , коли війна іде???

Там було про те, що я лохушка і взагалі бандери-лохи, їх можна розводити , бо вони наївні, що вони тут живуть в центрі як сир в маслі, все їм бескоштовно . Автор прикалувався з нашої вимови, розказував, шо классно би було покликати сюди путлєра і вигнати нас зі Львова. Бо у Львові реально круто- Европа. І щоб “пацани” не боялись сюди їхати – лохи все влаштують. І було б класно мою квартиру собі забрати. І ще купа-купа всього, що я не буду переповідати, бо зараз ще приб’ю когось через нерви. Потім вони прийшли і в нас була розмова типу – “Слиш ти овца, я те щас”

Коротше, викликала я свого знайомого і відвезли ми цих сраних біженців на вокзал. Я купила квиток їм на поїзд до Вінниці і посадила у вагон.

Господи, я не хочу щоб таке бидло жило в моєму місті. Хай краще думають, шо ми бандери людей їмо. Я не хочу більше допомагати ніяким біженцям з Донбасу, ні нормальним , ні ненормальним. НІЯКИМ. Вони привозили тітушок на майдан, вони покликали війну в Україну, Через них мої друзі мають воювати на Сході. 

Хай їдуть хоч на Марс, хоч в Москву. Хай несуть відповідальність за свої вчинки- може хоч тоді розуму навчаться.”

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

One comment

  1. Avatar

    Звертаюся до Руслани – нехай прочитає і співставить зі своєю позицією щодо біженців, про яких вона говорила, що їх паспорт (український) має дати їм УСЕ. Вони це засвоїли. Виявляється, мешканці Західної україни,Ю якаі їх прихистили – лохи, їм усе дістається даром, вони класно живуть, тому треба їх вигнати з домівок, а самим поселитись. І запросити Путіна, щоб допоміг це зробити. Ось наша 23-річна толерантність, ось причина всіх наших бід.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

6 − 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh