Новини

На Львівщині, Волині та Одещині затримано шістьох нелегальних мігрантів

Упродовж двох діб прикордонники виявили чотирьох «туристів», які спробували незаконно потрапити до країн ЄС та ще двох, які планували зупинитись в Україні.

Про появу на околиці міста Рава-Руська двох чужинців військовослужбовцям Львівського загону повідомив місцевий житель.

Згодом під час перевірочних заходів прикордонники встановили, що громадяни прибули з Морокко та Алжиру законним шляхом, та мали намір в обхід пункту пропуску потрапити до інших європейських країн. До подорожі іноземці підготувалися завчасно, та, ймовірно, щоб незаконно перетнути кордон, користувалися GPS-навігатором з прокладеним маршрутом руху до одного з міст Польщі.

В іншому випадку прикордонники відділу «Смільниця» отримали випереджувальну інформацію від оперативних співробітників. Правоохоронці вжили негайних заходів щодо прикриття вказаної ділянки. Невдовзі на околиці н. п. Нижанковичі наряд помітив легковик, в якому, крім водія, знаходились двоє іноземців. Пасажирами таксі виявилися громадяни Туреччини. В Україну чоловіки також прибули легально, деякий час проживали у Львові та продовжили свою подорож до країн ЄС, проте, нелегальним шляхом.

А на ділянках відділів «Світязь» та «Роздільна» прикордонники Луцького та Білгород-Дністровського загонів на вхід в Україну «зустріли» двох громадян Білорусі та Молдови. Цікаво, що громадянин Молдови отримавши заборону в’їзду в нашу країну на 5 років, за кілька годин спробував повторно порушити державний кордон. Наразі щодо рецидивіста до Нацполіції направлено повідомлення для внесення до ЄРДР відомостей за ознаками ст. 332-2 ККУ.

В усіх випадках іноземців буде притягнуто до відповідальності та примусово повернуто до країн походження.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України