Авторські статті

На Луганщині матері бойовиків «віджимають» порожні квартири

   Переселенка Вікторія родом з міста Стаханова. Вчителька за півроку отримала зарплату, і відразу ж покинула місто, так як жити серед того, що там відбувається, стало неможливо, повідомляють Донецкие вести.

Переселенка не захотіла фотографуватися і попросила не називати її прізвища в цілях безпеки. Але все ж Вікторія вирішила поділиться тим, що відбувається за межею, жінка розповідає про те, що вона бачила своїми очима, про те, що відбувається в даний момент в місті Стаханові.

«Всі задоволені владою цієї, всі задоволені ЛНР. Всі бродять на роботу безкоштовно, хороводи людей. За транспорт нічим платити і т.п. Горілка на кожному розі, в кожному кіоску без ліцензії горілка, цигарки. Кажуть: “Винна у всьому Україна”. А отримують пенсії і там, і там. У мене до цих людей ненависть …

На блокпосту іродів називають “наші хлопчики” … Невже ви не розумієте, хто. У місті “наркоти” стільки не було з часів його існування: і варять, і курять, і розливають.

У трьох місцях міста великі стовпи і на них рупори. І кричать пісні, ось ті що “комсомолія їхала на БАМ”. Ось ті ще! Потім кричить Зикіна, потім жалібні пісні, потім козаки. У центрі стоїть – піднімає дух. Вже 200 років цього всього …

У місті все від трьох років в козачих костюмах – це “пафоску” додати. Це така “помпезність” у них.

Баби всі вчаться на снайперів, всі, хто не працював – всі туди. Жінки, які раніше пили, зараз трохи привели себе в порядок, в костюмчиках, під ручку з “ополчення”, хамлять всім.

Годі, годі, крім ненависті, сказати. Я звідти, мені в інтерв’ю потрібно сказати, що там якісь люди залишилися, згадайте про нас. Але ці люди сказали: “Ми вже не дочекаємося цієї України”.

Матері, у яких сини в ополченні, вони тепер по імені-по батькові. Вони розподіляють, хто виїхав, кому квартири роздати для друзів сина. Ось ненависть …

Рік тому не було води півтора місяці, цілий рік пройшов, знову теж саме. І ці ж “ополчилися” збирали віче і говорили, що ми все зробимо: і воду, і газ. Нічого.

І люди досі, якщо вони вранці стріляють, вся юрба в лікарні: “Це наші хлопчики з нами вітаються», – розповіла Вікторія.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України