На Луганщині матері бойовиків «віджимають» порожні квартири

   Переселенка Вікторія родом з міста Стаханова. Вчителька за півроку отримала зарплату, і відразу ж покинула місто, так як жити серед того, що там відбувається, стало неможливо, повідомляють Донецкие вести.

Переселенка не захотіла фотографуватися і попросила не називати її прізвища в цілях безпеки. Але все ж Вікторія вирішила поділиться тим, що відбувається за межею, жінка розповідає про те, що вона бачила своїми очима, про те, що відбувається в даний момент в місті Стаханові.

«Всі задоволені владою цієї, всі задоволені ЛНР. Всі бродять на роботу безкоштовно, хороводи людей. За транспорт нічим платити і т.п. Горілка на кожному розі, в кожному кіоску без ліцензії горілка, цигарки. Кажуть: “Винна у всьому Україна”. А отримують пенсії і там, і там. У мене до цих людей ненависть …

На блокпосту іродів називають “наші хлопчики” … Невже ви не розумієте, хто. У місті “наркоти” стільки не було з часів його існування: і варять, і курять, і розливають.

У трьох місцях міста великі стовпи і на них рупори. І кричать пісні, ось ті що “комсомолія їхала на БАМ”. Ось ті ще! Потім кричить Зикіна, потім жалібні пісні, потім козаки. У центрі стоїть – піднімає дух. Вже 200 років цього всього …

У місті все від трьох років в козачих костюмах – це “пафоску” додати. Це така “помпезність” у них.

Баби всі вчаться на снайперів, всі, хто не працював – всі туди. Жінки, які раніше пили, зараз трохи привели себе в порядок, в костюмчиках, під ручку з “ополчення”, хамлять всім.

Годі, годі, крім ненависті, сказати. Я звідти, мені в інтерв’ю потрібно сказати, що там якісь люди залишилися, згадайте про нас. Але ці люди сказали: “Ми вже не дочекаємося цієї України”.

Матері, у яких сини в ополченні, вони тепер по імені-по батькові. Вони розподіляють, хто виїхав, кому квартири роздати для друзів сина. Ось ненависть …

Рік тому не було води півтора місяці, цілий рік пройшов, знову теж саме. І ці ж “ополчилися” збирали віче і говорили, що ми все зробимо: і воду, і газ. Нічого.

І люди досі, якщо вони вранці стріляють, вся юрба в лікарні: “Це наші хлопчики з нами вітаються», – розповіла Вікторія.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eleven − four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh