Здоров'я

На Львівщині хочуть оголосити надзвичайну ситуацію через коронавірус

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль допустив продовження запровадження режиму надзвичайної ситуації в регіонах, де зафіксовано спалах коронавірусу. Про це Шмигаль сказав в ефірі програми «Свобода слова» у п’ятницю ввечері.

«Ми сьогодні (20 березня, – ред) прийняли рішення про введення режиму надзвичайної ситуації ще в трьох регіонах України. Загалом, у шести вже запроваджено. Очевидно, завтра доведеться запровадити ще. Тому що сьогодні і Львів, і Харків долучились, на жаль, до сумної статистики», – заявив прем’єр.

Напередодні через спалах коронавірусу надзвичайну ситуацію оголосили у трьох областях – Чернівецькій, Житомирській, Київській та у місті Києві.

Натомість міський голова Чернівців 20 березня звернувся до керівництва країни з проханням ввести надзвичайний стан на Буковині.

Нагадаємо, станом на 23:00 20 березня в Україні було підтверджено 41 випадок зараження Covid-19. Зокрема, 10 нових випадків зафіксовано у Чернівецькій області, один – у Київській, один новий випадок в Івано-Франківській області, один – у Харківській, один – у Львівській.

Ще один випадок захворювання на коронавірус у п’ятницю пізно ввечері вперше зафіксували на Тернопільщині.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України