Економіка

На Київщині буде гучно: куди бігти і що робити?

На Київщині сьогодні, 29 жовтня, лунатимуть вибухи через заплановані заходи щодо знищення вибухонебезпечних предметів. Людей закликають зберігати спокій, нікуди тікати та ховатися не треба.

Про вибухи попередили у Київській обласній військовій адміністрації.

Знищення вибухонебезпечних предметів відбуватиметься у Бориспільському районі з 9:30 до 12:00.

“Крім того, планові роботи з розмінування та при необхідності знищення ВНП також пройдуть у Бучанському та Вишгородському районах”, – додає прес-служба.

Раніше повідомлялося, що російські окупанти завдали удару по Київській області, через що на місці влучення виникла пожежа.

Нагадаємо, київський міський голова Віталій Кличко в ефірі телеканалу “Київ” заявив, що якщо не буде форс-мажорних обставин, проблеми з електроенергією у Києві планується усунути за два-три тижні. Мешканців столиці закликають скоротити споживання електроенергії, а бізнес відключити висвітлення вивісок на закладах громадського харчування, торгівлі, рекламі.

В “Укренерго” просять споживачів дбайливо споживати електроенергію, особливо з 17.00 до 23.00 години, не використовувати енергоємні електроприлади, вимкнути зайве освітлення, перенести прання на нічний годинник. Такі заходи дають фахівцям можливість швидше стабілізувати ситуацію та провести необхідні відновлювальні роботи.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України