Авторські статтіНовини

На Кубані археологи знайшли поховання представників невідомої цивілізації

Неподалік від хутора Північного на Кубані археологи знайшли поховання представників невідомої цивілізації, що жила приблизно 2,7 тисячі років тому. Про знахідки цих поховань дітей розповіли в прес-службі керівніцтва Мостівського району.

Члени Південно-Кубанської експедиції знайшли могили хлопчика і дівчинки. Вони стверджують, що загиблим було близько 6-8 років. Є припущення, що це могло бути жертвопринесення, але ритуал не відповідає обрядам бронзової епохи, до якої відноситься знахідка.

Вчені не знають, представниками якої цивілізації були поховані діти. Імовірно їх можна віднести до ранньоскіфської культури. Однак на цій території є поховання і більш пізнього періоду – катакомбальної цивілізації (чотири або п’ять тисяч років тому).

Археологи кажуть, що це поховання унікальне, адже воно доводить існування на території сучасної Кубані стародавнього скіфського суспільства, яке в епоху бронзи мало торговельні зв’язки з Грецією і Закавказзям. Також вони використовували вино, оливкову олію, посуд того часу.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

nine + three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.