Новини

На кордоні – кілометрові черги росіян, які хочуть в Україну

У мiжнародному автомобiльному пунктi пропуску “Гоптiвка-Нехотєєвка” з боку Росiйської Федерацiї вишикуються кiлометровi черги.

Про це “Iнтерфакс-Україна” повідомили у прес-службi Схiдного регiонального управлiння Держприкордонслужби.

“Скупчення транспортних засобiв спостерiгалося в недiлю i понедiлок саме з боку Нехотiївки (Бєлгородська область, РФ). З українського боку мiжнародного автомобiльного пункту пропуску “Гоптiвка” затори вiдсутнi”, – сказали там.

За iнформацiєю спiврозмовника, найбiльший потiк припадає на ранковi години (з 4-х до 8-ми ранку) i на пiсляобiднiй час, а також на вихiднi днi, коли до росiян, якi їдуть на вiдпочинок, приєднуються жителi прикордонних регiонiв, якi їдуть у розважальнi центри i на ринки Харкова, Сум, Луганська та Донецька.

У прес-службi зазначили, що основна маса росiян, якi їдуть на машинах, хочуть перетнути кордон саме через “Гоптiвку-Нехотiївку”, незважаючи на те, що лише в Харкiвськiй областi дiють ще два автомобiльних пункти пропуску. Крiм того, пункти пропуску є в Донецькiй, Луганськiй та Сумськiй областях.

“Українськi прикордонники прискорили процедуру перетину кордону у пунктi пропуску “Гоптiвка” з використанням технологiй Євро-2012. Крiм того, пiсля реконструкцiї пропускного пункту на “Гоптiвцi”, збiльшилася кiлькiсть смуг для пропуску автомобілів”, – сказали у Держприкордонслужбі.

“Зараз тут працюють 15 смуг на в’їзд i 10 смуг на виїзд з України, також можна перетнути кордон пiшки. Пропускна здатнiсть мiжнародного автомобiльного пункту пропуску становить 20 тисяч осiб i до 3 тисяч транспортних засобiв на добу. Але наразi ми пропускаємо через державний кордон до 25 тисяч осiб i до 6500 транспортних засобiв”, – зазначили в прес-службi.

Спiврозмовник також порекомендував громадянам РФ, якi їдуть вiдпочивати до України машиною, щоб уникнути черг на кордонi, завчасно планувати маршрут руху, уточнюючи iнформацiю про пасажиро-транспортний потiк у вибраному пунктi пропуску.

За даними Держприкордонслужби, за перше пiврiччя 2013 року кiлькiсть росiйських туристiв, що в’їхали в Україну, збiльшилася до 15% порiвняно з аналогiчним перiодом минулого року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh