Новини

На кордоні – кілометрові черги росіян, які хочуть в Україну

У мiжнародному автомобiльному пунктi пропуску “Гоптiвка-Нехотєєвка” з боку Росiйської Федерацiї вишикуються кiлометровi черги.

Про це “Iнтерфакс-Україна” повідомили у прес-службi Схiдного регiонального управлiння Держприкордонслужби.

“Скупчення транспортних засобiв спостерiгалося в недiлю i понедiлок саме з боку Нехотiївки (Бєлгородська область, РФ). З українського боку мiжнародного автомобiльного пункту пропуску “Гоптiвка” затори вiдсутнi”, – сказали там.

За iнформацiєю спiврозмовника, найбiльший потiк припадає на ранковi години (з 4-х до 8-ми ранку) i на пiсляобiднiй час, а також на вихiднi днi, коли до росiян, якi їдуть на вiдпочинок, приєднуються жителi прикордонних регiонiв, якi їдуть у розважальнi центри i на ринки Харкова, Сум, Луганська та Донецька.

У прес-службi зазначили, що основна маса росiян, якi їдуть на машинах, хочуть перетнути кордон саме через “Гоптiвку-Нехотiївку”, незважаючи на те, що лише в Харкiвськiй областi дiють ще два автомобiльних пункти пропуску. Крiм того, пункти пропуску є в Донецькiй, Луганськiй та Сумськiй областях.

“Українськi прикордонники прискорили процедуру перетину кордону у пунктi пропуску “Гоптiвка” з використанням технологiй Євро-2012. Крiм того, пiсля реконструкцiї пропускного пункту на “Гоптiвцi”, збiльшилася кiлькiсть смуг для пропуску автомобілів”, – сказали у Держприкордонслужбі.

“Зараз тут працюють 15 смуг на в’їзд i 10 смуг на виїзд з України, також можна перетнути кордон пiшки. Пропускна здатнiсть мiжнародного автомобiльного пункту пропуску становить 20 тисяч осiб i до 3 тисяч транспортних засобiв на добу. Але наразi ми пропускаємо через державний кордон до 25 тисяч осiб i до 6500 транспортних засобiв”, – зазначили в прес-службi.

Спiврозмовник також порекомендував громадянам РФ, якi їдуть вiдпочивати до України машиною, щоб уникнути черг на кордонi, завчасно планувати маршрут руху, уточнюючи iнформацiю про пасажиро-транспортний потiк у вибраному пунктi пропуску.

За даними Держприкордонслужби, за перше пiврiччя 2013 року кiлькiсть росiйських туристiв, що в’їхали в Україну, збiльшилася до 15% порiвняно з аналогiчним перiодом минулого року.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.