Право

На Житомирищині відкрилась 23-тя поліцейська станція на Житомирщині

1 вересня у с. Горопаях Любарського району офіційно відкрився сучасний поліцейський офіс, який стане осередком безпеки для майже 5 тисяч жителів навколишніх сіл. Приміщення поліцейської станції розташоване в будівлі старостату.

На Житомирищині відкрилась 23-тя поліцейська станція на Житомирщині

Дільничний інспектор поліції Василь Терещенко розповідає, що у самому селі Горопаях ситуація спокійна і порушень небагато. Однак для цього вони спільно з в.о. старости Ганною Білоус працюють на превенцію.

На Житомирищині відкрилась 23-тя поліцейська станція на Житомирщині

Голова Любарської об’єднаної територіальної громади Володимир Герасимчук розповідає, що село було обрано для створення станції через зручне транспортне розташування для жителів навколишніх населених пунктів та наявність відповідного приміщення для комфортної роботи.

Відтепер тут розташовані 2 кабінети дільничного офіцера та поліцейського ювенальної превенції, обладнані необхідними меблями та офісною технікою.

На Житомирищині відкрилась 23-тя поліцейська станція на ЖитомирщиніНачальник Головного управління Національної поліції Житомирщини Юрій Олійник для покращення ефективності роботи передав дільничному інспекторові нагрудний відеореєстратор та методичні посібники, побажавши йому стати кращим в області.

Також подякував за допомогу у створенні і облаштуванні станції в.о. старости Ганні Білоус.

– Питання безпеки є пріоритетним і для поліції, і для громад. Це 23-тя станція, яка розпочала роботу в області, але найближчим часом відкриються ще декілька. Ми раді, що наші ініціативи підтримують громади і там, де ми спільно працюємо, завжди буде порядок і спокій, будуть комфортні умови для громадян, – зазначив Юрій Олійник.

Відділ комунікації поліції Житомирської області
 

Поліція України

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

eight − four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.