Авторські статтіДуховне

На Яворівському полігоні військові разом із капеланами молилися за мир в Україні

27 листопада 2016 року, військові капелани Львівської Архиєпархії УГКЦ відвідали солдатів строкової та контрактної служби у 184-у Навчальному центрі Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

У цей день усі спільно помолились Божественну Літургію за українське військо, здоров’я рідних та близьких людей. Під час богослужіння захисники Батьківщини приступили до Св. Тайн Сповіді та Євхаристії. Наприкінці відвідин душпастирі поблагословили солдатам натільні дерев’яні хрестики та побажали військовослужбовцям завжди перебувати у єдності з Богом, берегти єдність між собою, допомагати одні одним, захищати слабких, пам’ятати про важливість щоденної приватної молитви і впевнено слідувати до святості до якої ми всі покликані.

Вже традиційно по завершені молитви капелани провадили духовні бесіди із солдатами строкової та контрактної служби, які перебувають у військових поселеннях Яворівського полігону. Окрім того, військові душпастирі передали в одну із військових частин полігону, подарунок від Центру Військового Капеланства ЛА УГКЦ – портативну аудіоколонку, яка полегшить виконання службових завдань.

Священики-капелани щиро дякують усім жертводавцям за довір’я та підтримку українського війська!

Джерело:  kapelanstvo.info

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України