Війна РФ проти України

На якому напрямку РФ зосередила чверть від усього свого угруповання в Україні

РФ зараз тримає в Україні понад 400 тисяч військових — такої кількості достатньо для проведення окремих операцій

Джерело: Defence Express

Російське окупаційне військо на Лимано-Куп’янському напрямку зосередило 100 тисяч військових — таку інформацію в ефірі національного телемарафону озвучив речник Сухопутних військ Збройних Сил України Володимир Фітьо.

Він відзначає, що армія РФ станом на сьогодні не має жодних стратегічних успіхів на цьому напрямку — активні штурми на цій ділянці рашисти розпочали за декілька днів після початку своєї наступальної операції на Авдіївському напрямку. РФ хоче повторно захопити Куп’янськ, який є важливим вузловим центром для постачання підрозділів.

Стан фронту на Лимано-Куп’янському напрямку, скріншот з мапи Deep State
Стан фронту на Лимано-Куп’янському напрямку, скріншот з мапи Deep State

 

Протягом минулої доби на цьому напрямку рашисти здійснили 613 обстрілів, 9 авіаударів і загалом відбулося 17 боєзіткнень. Водночас Сили оборони України. за добу на Лимано-Куп’янському напрямку знищили 194 окупантів — втім, ворог відновлює знищені підрозділи за рахунок підтягування резервів.

На якому напрямку РФ зосередила чверть від усього свого угруповання в Україні

Таким чином, РФ зосередила на цьому напрямку фактично чверть від усіх своїх військових, які вона зараз тримає в Україні — раніше представник ГУР МОУ Андрій Юсов відзначав, що Росія зосередила в Україні понад 400 тисяч своїх військових.

Як відзначав Юсов, такої кількості достатньо для проведення окремих операцій на окремих ділянках фронту і загалом це чимала кількість, і окупанти працюють над тим, щоб забезпечити таке угруповання необхідною кількістю ОВТ, розконсервовуючи зброю зі своїх баз зберігання.

РФ може мати на зберіганні до 9000 бронемашин різних типів
РФ може мати на зберіганні до 9000 бронемашин різних типів

 

Щодо ситуації на Авдіївському напрямку, де окупанти активізували наступальні дії 10 жовтня, то, попри численні втрати як у живій силі, так і в техніці, окупанти не полишають спроб просунутися на цьому напрямку.

Водночас саме місто — під щоденними обстрілами. Як раніше відзначав голова міської військової адміністрації Віталій Барабаш, за таких інтенсивних обстрілів місто через 2-3 тижні буде повністю зруйновано.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України