На Хмельниччині поліцейські офіцери громади проходять комплексне навчання

Поліцейські офіцери громади у рамках навчально-тренувальних зборів поглиблюють свої знання із законодавства, відпрацьовують практичні навички із оформлення тих чи інших правопорушень, складання схеми ДТП, надання домедичної допомоги тощо.

—    Поліцейські офіцери громади запрацювали на Хмельниччині із середини березня, — розповідає Вадим Бирко, заступник начальника управління превентивної діяльності ГУНП в Хмельницькій області. — Це якраз збіглось із запровадженням карантинних обмежень. Так що до цього часу ми були змушені проводити з ними консультації та навчання в телефонному чи онлайн-режимі. Але ПОГи потребували практичних занять, адже порівняно з дільничними, у них значно розширились функціональні обов’язки. І ось нарешті з послабленням карантину з дотриманням усіх вимог ми маємо змогу провести такі комплексні навчання.

На Хмельниччині поліцейські офіцери громади проходять комплексне навчанняНа Хмельниччині поліцейські офіцери громади проходять комплексне навчанняНа Хмельниччині поліцейські офіцери громади проходять комплексне навчанняНа Хмельниччині поліцейські офіцери громади проходять комплексне навчання

Оскільки всього поліцейських офіцерів громади на Хмельниччині 57, їх довелось розділити на 3 групи, кожна з яких проходить 5-денні навчально-тренувальні збори. 

На Хмельниччині поліцейські офіцери громади проходять комплексне навчанняНа Хмельниччині поліцейські офіцери громади проходять комплексне навчання

Під час навчань поліцейські офіцери громади поглиблюють свої знання законодавчої бази, акцент робиться на практичні заняття. Також правоохоронці вдосконалюють свої знання та навички із вогневої та загальнопрофільної підготовки — навчаються діяти в надзвичайних ситуаціях, надавати домедичну допомогу, вести кризову комунікацію.

Сектор комунікації поліції Хмельницької області
 

Поліція України

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

17 − fourteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh