Війна рф проти України

На Херсонщині в селі Посад Покровське виявили тіла трьох цивільних

На Херсонщині в селі Посад Покровське виявили тіла трьох цивільних, які загинули під час ворожих обстрілів. Про це повідомляє прокуратура регіону.

Було проведено ексгумацію та огляд тіл трьох цивільних осіб. Встановлено, що тіла належать трьом жителям с. Посад Покровське, серед яких одна жінка.

Люди загинули у різні дні, але обставини однакові – ворожі снаряди потрапляли у житлові будинки або розривалися поблизу них, унаслідок чого мешканці отримували поранення несумісні із життям.

Люди були поховані на теренах домоволодінь. Нині їх тіло направлено для проведення судово-медичної експертизи.

Загалом на Херсонщині провели ексгумацію 59 тіл цивільних загиблих від ворожих обстрілів або інших злочинних дій російських військ.

Зазначимо, що згідно з даними Організації Об’єднаних Націй (ООН), з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україні було вбито понад 7 тисяч мирних жителів, ще 11 327 отримали поранення.

Також згідно з даними, з початку 2023 року було зафіксовано 104 випадки загибелі та 284 випадки поранення.

В ООН заявили, що більшість зареєстрованих жертв серед цивільного населення було викликано застосуванням зброї вибухової дії з широкою зоною поразки, включаючи обстріл з важкої артилерії, реактивних систем залпового вогню, ракет та авіаудари.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України