ЄС|NATO

На газовий шантаж Путіна прийшла відповідь від Обами

   Виявляється  Обама запропонував Китаю виробляти генератори Андреа Россі (низькоенергетичний ядерний синтез) .Тим самим Обама відрізає у Росії китайський ринок збуту газу.

16 жовтня я розмістив на ФБ свою статтю “Ціну на нафту обвалив холодний ядерний синтез”

Йшлося про те, що інженеру Андреа Россі вдалося створити пристрій Е-САТ, що генерує величезну кількість теплоти, і що комісія з 6 професорів-фізиків підтвердили цей приголомшливий для класичної науки факт.

Далі я писав, що поява Е-САТ може кардинальним чином змінити енергетику всієї планети, у тому числі розорити країни, що видобувають вуглеводні. Все залежало від того, як США, що отримали в свої руки генератор Россі, скористаються ним.

Останні події повністю підтверджують мої прогнози.

Ви, звичайно, пам’ятаєте, що на початку листопада відбувся саміт АТЕК в Пекіні. Наша преса розписувала, як Обама жував жувальну гумку, а Путін накинув якусь хустку або шаль на плечі дружини Сі Цзіньпіна. А головної події ніхто й не помітив.

Агентство CNN опублікувало статтю, присвячену саміту АТЕС в Пекіні.

Виявляється, у складі делегації США Обама привіз до Пекіна американо-китайського міллліардера Джей Ті Вона (JT Vaughn). Розшифрую для тих, хто не в темі: Джей Ті Вон заснував компанію Industrial Heat (Промислове Тепло) і ще в січні ц.р. перекупив у Андреа Россі всі права на виробництво його генератора Е-САТ і на його продаж. Тобто, генератор Россі опинився під повним контролем уряду США.

Зі статті: “Покладіть кілька тисяч цих труб (генераторів Россі) разом – і світові потреби в енергії задовольняються.”

На саміті АТЕК в Пекіні Обама, виявляється, витягнув цей козир і кинув на стіл. Які слова і кому говорив при цьому Обама, агентство CNN не уточнює. Проте, відомо, що відбулася зустріч Джей Ті Вона з лідером КНР Сі Цзіньпіном. Сторони прийшли до рішення про створення спеціальної зони в Баодин (Китай) для промислового випуску цих генераторів за ліцензією США.

У найближчі роки в Китаї почнеться масове виробництво генераторів Россі, і все гідро-, атомні, теплові електростанції можна буде відправляти на пенсію. Китай задовольнить свою потребу в енергії. Питається, і нащо йому тоді будуть потрібні російські нафта і газ? Газопровід “Сила Сибіру”, можна сказати, помер, не народившись. По суті, цим кроком Обама відрізає у Росії ринки збуту вуглеводнів. На енергетичний шантаж Путіна знайшлася відповідь.

Анатолий ЛЕМЫШ

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.