Право

На Харківщині засудили наркоділка до 8 років ув’язнення з конфіскацією майна

За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Харківської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері об’єднаних сил суд визнав винним військовослужбовця ЗС України у незаконному придбанні, зберіганні та збуті особливо небезпечної психотропної речовини у великих розмірах та у незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту особливо небезпечних психотропних речовин в особливо великих розмірах, вчинене повторно (ч. 2, 3 ст. 307 КК України). Йому призначено остаточне покарання у виді 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Спецпрокурорами у суді доведено, що обвинувачений навесні 2021 року налагодив мережу розповсюдження психотропів на території Харкова. Він збував психотропні речовини безконтактним способом шляхом розміщення «закладок». Він залишив 32 так звані «закладки», які містили особливо небезпечний психотроп, обіг якого заборонено – «PVP» загальною масою понад 11 г та психотроп, обіг якого обмежено – «амфетамін» загальною масою понад 4 г. Про залишення «закладок» наркоділок повідомив так званого «оператора».

Крім того, під час затримання при собі у обвинуваченого було виявлено психотропні речовини, а саме: «амфетамін» загальною масою 4 г та «PVP» загальною масою 21 г.

Судом ухвалено обвинувальний вирок стосовно військовика. Наразі триває строк на його апеляційне оскарження.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України