Авторські статті

На Харківщині пораненого бійця ЗСУ не впустили вночі до лікарні – він був змушений ночувати на вокзалі

В Жені поранена нога, йому з побратимами не дозволили переночувати в лікарні і вигнали на вулицю. Поранених військовослужбовців, які захищають Україну, яким не спромоглися допомогти, бо лікаря-хірурга, який може витягнути осколки з ноги, в цій лікарні просто немає, вигнали на вулицю.

Про ставлення до воїна у Лозовій на Харківщині повідомила Мальвіна Козловець

Женя Лукиша опублікував пост на сторінці Лозівської РДАякий ще не опублікували, а може і не опублікують.

Більше року Женя бачить всю лють цієї війни і це не перше його поранення, але це вперше з ним повелися так, як не заслуговує жоден наш захисник чи захисниця.

Допис Жені :

Я військово службовець з пораненою ногою з осколком. Привезли мене в лікарню, мені лікар сказав, що в вас нема нічого страшного и критичного, нога напухша і тече постійно сукровиця, а осколка так ніхто і не витягнув, п#дар навіть не перематав… Я направляюсь в частину, я просто не хочу проводить подальшу службу, заради чого я там стою, якщо навіть ті хто давав клятву Гіпократа відмовляють військовим. Скажіть як далі можна служить, коли в мене просто руки опустились і я більше не знаю як дальше служить… Я не буду називать прізвища працівників цієї лікарні, але я покажу що це за лікарня, працівники якої нас вигнали і просто не дали поспать. Ми з побратимим пішли на ЖД вокзал, оскільки все було зачинено. Ми попросили в працівники каси возказу чи можуть дать води, але вони пригостили нас чебуреками і солоденьким пирожками. Дуже вдячні працівникам ЖД вокзалу!!! СЛАВА УКРАЇНІ…….

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України