У Солоницівській громаді на Харківщині російські безпілотники знову атакували дві автозаправні станції. За наявною інформацією, обійшлося без постраждалих серед людей.
На території однієї з АЗС унаслідок удару була повністю зруйнована будівля та виникла пожежа площею 400 кв. м. Також пошкоджено 10 одиниць техніки.
За іншою адресою пошкоджена будівля операторської автозаправної станції, однак пожежі там не сталося.
До ліквідації наслідків російської атаки залучалися підрозділи ДСНС, зокрема сапери, психологи та офіцери-рятувальники громади.
