Новини з Австрії

На фоні зменшення кількості хворих на коронавірус в Австрії хочуть відмінити носіння маски FFP2

В даний час в Австрії налічується 16 373 активних випадку коронавіруса (субота). Кількість хворих на 100 000 населення – 51. Одужали 610 725. У лікарнях – 4638, з них 234 – у палатах інтенсивної допомоги. Число смертей від коронавіруса склало 10 283. Вакцинувалися 4 560 634 чоловік. 16,69% ​​населення Австрії вже має повний захист.

У п’ятницю канцлер Себастьян Курц (ÖVP) оголосив про подальші кроки з відкриття

Зокрема, він оголосив, що в наступну п’ятницю, 28 травня, вони хочуть поговорити з губернаторами земель про майбутнє маски FFP2. Міністр охорони здоров’я Вольфганг Мюкштейн (Зелені) різко розкритикував ці заяви. За словами Мюкштейна, це не відповідає узгодженій в коаліції процедурі. Послаблення повинні проводитися на основі даних і фактів. «Чесно кажучи, я думаю, що немає необхідності робити щодо розпливчасті анонси», – сказав Мюкштейн в суботу. Міністр також підкреслив, що потрібно зберігати обережність і не турбувати населення.

Інститут Eonomica підрахував, що повторне відкриття барів і готелів сильно підвищить продажі

Наслідком першого кроку є додатковий щотижневий оборот на 325 мільйонів євро. Крім продуктових магазинів та ресторанів, свій внесок вносять їх субпідрядники та постачальники, а також мистецтво, розваги, відпочинок і спорт. Якщо відбудеться подальше ослаблення, можна припустити подальше збільшення продажів. Перспектива для австрійської економіки і та, що дві третини австрійців планують в цьому році провести відпустку в Австрії і хочуть витратити на це до 2 000 євро.

За даними Агентства з охорони здоров’я і безпеки харчових продуктів (AGES), 7-денна захворюваність, тобто кількість нових випадків зараження коронавірусом за останні сім днів на 100 000 жителів становить 51. У всіх федеральних землях це число зараз значно нижче 100. Найбільш найвищі і найнижчі значення мають Форарльберг (76,5) і Бургенланд (28,9) відповідно. В даний час колірна гамма короносвітлофора використовує чотири кольори. Нижня Австрія та Бургенланд відзначені жовтим кольором, що означає середній ризик. Форарльберг класифікується як зона «дуже високого» ризику червоним, інші землі між ними – помаранчевими, що означає високий ризик. Поки зеленої зони немає. В майбутньому планується новий колір для значення 25 випадків на 100 000. Такі зони будуть пофарбовані в світло-зелений колір.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України