Авторські статті

На Донеччині військовослужбовці ЗСУ допомогли на дорозі місцевому мешканцю

У зоні проведення антитерористичної операції офіцери Збройних Сил України зі складу Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін на Донеччині прийшли на виручку місцевому мешканцю – водію автомобіля, який потрапив у біду.


Під час здійснення маршу військовослужбовці побачили вантажний автомобіль, який з’їхав з траси і самостійно рухатися не міг. Незважаючи на жорсткий графік переміщення та обмеження в часі, офіцери прийшли на допомогу водієві.
Як згодом повідомив водій вантажівки, його автомобіль перевозив з Дніпропетровщини продукти харчування для мешканців Донбасу. На одній із ділянок автошляху, уникаючи лобового зіткнення з іншим автомобілем, він був вимушений з’їхати з дороги в кювет.
– Я опинився в дуже складній ситуації. Ця дорога пустинна, мобільний зв’язок майже відсутній, і трапитися могло будь що. Тому побачити тут військову машину було для мене справжнім щастям. Українські військовослужбовці зробили все для того, щоб я зміг благополучно дістатися до місця призначення. Щиро дякую воїнам нашої армії за людяність та готовність прийти на допомогу тому, хто потерпає лихо, – розповів він.
Олександр Колесник

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України