Українське військо

На Донеччині близько 700 українських військових потрапили в полон після останніх боїв

   На Донеччині близько 700 українських військових потрапили в полон після останніх боїв

Про це на прес-конференції в УНІАН повідомив генерал-полковник запасу, керівник ГО «Офіцерський корпус», керівник Центру обміну полонених Володимир Рубан. При цьому він підкреслив, що інформація про кількість українців, взятих у полон під Іловайском, закрита. «Тому я не можу її обговорювати. Поки не закінчилася операція, поки не забрали полонених», – сказав Рубан.

«Щодо полонених – це теж катастрофа. Те, як ведуться бойові дії, то таке враження, що армію готують для здачі в полон», – зазначив Рубан. Він підкреслив, що вже є проблема з харчуванням полонених. За його словами, Дніпропетровська область готує гуманітарний поїзд з продуктами, щоб годувати українських полонених в Донецьку. Рубан підкреслив, що «приблизно така ж ситуація і в Луганську». Крім того, він заявив, що на схід Україні «немає нормальних поставок продовольства, не підготовлена інфраструктура до зими».

«Зовсім плачевна ситуація в Луганську», – додав Рубан. За його словами, «насувається велика гуманітарна катастрофа» для мирних громадян, які проживають у Донецькій і Луганській областях.

Український Мілітарний Портал (U.T.A.G)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.