Право

На Донеччині працівники внутрішньої безпеки поліції попередили замовне вбивство

Двісті доларів США замовник пообіцяв 41-річному чоловікові  за вбивство свого боржника. Натомість «кілер» звернувся до оперативників внутрішньої безпеки поліції. Завдяки цьому розправу правоохоронці попередили, а організатора злочину затримали.
До Донецького управління Департаменту внутрішньої безпеки НПУ звернувся чоловік та розповів, що йому замовили вбивство людини за грошову винагороду.  Детективи слідчого управління ГУНП в Донецькій області за матеріалами внутрішньої безпеки поліції внесли відомості до ЄРДР за ч. 1 ст. 14 (Готування до злочину), п. 11 ч. 2 ст. 115 (Умисне вбивство, вчинене на замовлення) Кримінального кодексу України.

Замовником злочину виявився 37-річний мешканець міста Кремінна, що на Луганщині, який неодноразово притягувався до адміністративної та кримінальної відповідальності. Наразі чоловік займався поставкою та продажем живої риби.  Один із його клієнтів, житель міста Лиман Донецької області начебто заборгував йому невелику суму грошей, тож підприємець вирішив розправитися з боржником.

На Донеччині працівники внутрішньої безпеки поліції попередили замовне вбивство
План помсти зловмисник виношував не один місяць.  Життя людини оцінив у 200 доларів США. Коли підшукав виконавця злочину – передав аванс,  100 доларів США, фото жертви, адресу проживання,  номери та марку автомобіля, розповів про місця можливого перебування та коло спілкування. Крім цього, надав і знаряддя для розправи – дерев’яну биту, якою найманець мав зламати хребет та череп боржнику. Організатор  зауважив, якщо  свідком злочину стане дружина потерпілого – розправитися і з нею.
Аби врятувати чоловіка, оперативники внутрішньої безпеки НПУ спільно з детективами відділу з розслідувань тяжких та особливо тяжких злочинів СУ ГУНП у Донецькій області провели спецоперацію з інсценування вбивства об’єкта замовлення.
Фото з «місця злочину» зі скривавленим тілом жертви «кілер» передав замовнику та отримав решту оплати – 2,7 тисяч гривень. Відразу після цього ініціатора вбивства затримали правоохоронці за участі бійців КОРДу та процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури.

На Донеччині працівники внутрішньої безпеки поліції попередили замовне вбивствоНа Донеччині працівники внутрішньої безпеки поліції попередили замовне вбивство

На Донеччині працівники внутрішньої безпеки поліції попередили замовне вбивство
На теперішній час мешканець Луганщини затриманий у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Йому вже оголошено  про підозру. Готується обрання запобіжного заходу. Зловмиснику загрожує позбавлення волі на строк від 10 до 15 років.

Департамент внутрішньої безпеки
Національної поліції України

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України