На Дніпропетровщині тривають командно-штабні навчання з територіальної оборони. Фото

   На Дніпропетровщині тривають командно-штабні навчання з територіальної оборони, в яких беруть участь військовослужбовці Збройних Сил України та органи місцевої влади.

На базі загальновійськового полігону бійці загонів територіальної оборони вдосконалюють навички з предметів бойової підготовки. На навчальних місцях вони вивчають матеріально-технічну частину стрілецької зброї, займається вогневою, тактичною, інженерною, військово-медичною підготовкою тощо.

Під керівництвом досвідчених офіцерів-інструкторів особовий склад навчається протидіяти умовним терористам у складі тактичних груп, відпрацьовує дії під час різноманітних сценаріїв ведення бою та виконує вправи навчальних стрільб зі стрілецької зброї різними способами, з різних положень.

Крім того, на цьому етапі навчань особлива увага приділяється відпрацюванню практичних завдань по охороні та обороні стратегічно важливих об’єктів області та міста.

За словами командирів, метою постійних системних тренувань є доведення до автоматизму дій кожного бійця за будь-яких ситуацій бою. Головна мета — здатність підрозділів виконувати визначені завдання.

Міністерство оборони України

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh