На дитячий розум впливають роботи – вчені

Вчені провели дослідження, яке показало, що дитячий розум сильно підданий впливу. В сучасному світі такий вплив на підростаюче покоління надають роботи.

Учені з Великобританії в ході експерименту встановили, що діти більше за дорослих схильні до впливу роботів. В ході проведення досвід, дітям було запропоновано стати учасниками тесту Аша, який відомий ще з середини минулого століття і визначає рівень схильності до конформізму. В ході дослідження кожен його учасник повинен був вибрати дві однакові по довжині смужки з чотирьох запропонованих.

Результати показали, що при проходженні тесту поодинці, дитина безпомилково вибирає правильні смужки, а якщо присутні і інші учасники експерименту, то помилок значно більше. Вчені з університету Плімута вирішили ускладнити завдання і відправили проходити дітей даний тест разом з роботом, який був запрограмований на неправильні відповіді спочатку. В результаті кількість помилок склала близько 74%. Таким чином вчені застерігають батьків від надмірного взаємодії дітей з сучасними гаджетами, які також згубно впливають на малюків і підлітків.

Подібний тест провели і з участю дорослих. Встановлено, що на них робот все ж не мав впливу. Нагадаємо, раніше японський інженер Хіросі Ісігуро, відомий розробкою реалістичних андроїдів, представив нового робота, маска якого нагадує обличчя дитини. Зазначається, що у робота є міміка, він запрограмований на моргання і здатний рухати головою.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

9 − one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh