Авторські статті

«На ці гроші можна купити два кораблі типу «Містраль», причому, нові»: Рабінович назвав ремонт «Адмірала Кузнєцова» черговим «розпилом»

Слава Рабинович нагадав на своїй сторінці у «Фейсбук», що ремонт «Адмірала Кузнєцова» після недавньої пожежі на авіаносці обійдеться російським платникам податків у 95 мільярдів рублів, або 1,5 мільярда доларів в перерахунку на американську валюту. При цьому фінансист нагадує, що в 2014 році Росія хотіла купити у Франції два кораблі типу «Містраль».

Угода зірвалася після того, як Кремль вирішив анексувати Крим і окупував частину Донбасу. У підсумку Франція після досить довгих роздумів все ж розірвала контракт. Варто нагадати, що на одному кораблі типу «Містраль» можна розмістити вертольоти (або багатоцільові ударні), десантні баржі, бойові машини, у тому числі, і танки, а також 450 осіб.

Один такий корабель коштує 600 мільйонів доларів. При цьому потрібно особливо зазначити, що мова йде про нові судна,які  тільки що зійшли зі стапелів. Росія замість того, щоб ремонтувати авіаносний крейсер, спущений на воду в далекому 1985 році, могла б придбати два новеньких бойових корабля, і ще купа грошів залишилася. Однак «нагорі» вирішили піти іншим шляхом – виділити гроші на ремонт. По суті, це черговий проект з банального розпилу бюджетних грошей. Додати тут просто нема чого – як говоритися, тушкуйте світло.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України