Новини

На чому можна економити, а на чому ні при покупці меблів

Купівля меблів завжди пов’язана з довгими розмірковуваннями, нелегким вибором та фінансовими витратами. Завжди хочеться задовольнити забаганки усіх членів родини та не викласти за них усі гроші світу. Одночасно бажано, щоб стіл чи диван були стильними, якісними, функціональними та не мали опцій, якими ми не будемо користуватися. Як придбати якісні меблі й при цьому вкластися у запланований бюджет? На чому можна заощадити, а за що переплачувати не варто?

По-перше, треба слідкувати за новинами та акціями великих меблевих магазинів, які часто пропонують дивани, крісла та шафи зі знижкою. Вигідні розпродажі меблів бувають не тільки з приводу великих свят – Нового року чи Різдва, другу хвилю знижок можна очікувати наприкінці літа й на початку осені. Іноді магазини розпродають моделі тогорічних колекцій, або ті, що залишилися в єдиному екземплярі. Крім того, зекономити можна, якщо купити меблі в розстрочку. Якщо хочете заощадити, завітайте до розділу меблів зі знижками гіпермаркету «СоюзМеблі», де можна купити м’які та корпусні меблі за привабливими цінами.

На чому можна зекономити – матеріал

Багато хто надає перевагу меблям з дерева, адже вони екологічні та мають дуже довгий строк експлуатації. Але сучасне меблеве виробництво пропонує дивани, стільці та кухні, вироблені з якісного ламінованого ДСП та МДФ. Ці матеріали не такі довговічні, але міцні та однозначно більш практичні, тому що краще витримують вологу, високі температури, сухість повітря. Догляд за ними простіший, та й зовнішньо вони виглядають не гірше.

На чому ще можна заощадити:

  • Наповнення та фурнітура. Обираючи меблі, ми часто переплачуємо за необов’язковий функціонал. Наприклад, доводчики та горизонтальні секції, що підіймаються вгору у кухонних меблях значно підвищують ціну гарнітуру. Якщо ж ви вирішили, що той чи інший тип фурнітури вам потрібний, хай вона буде якісною, бо міняти її складно та дорого.
  • Оздоблення фасадів. Задля економії оберіть меблі з ДСП або МДФ, покриті дерев’яним шпоном. Фільонки та різьблені елементи коштують дорожче, та й у сучасних інтер’єрах виглядають недоречно. Ще більш доступний варіант – пластикове або акрилове облицювання, за яким дуже просто доглядати.
  • Використання скляних вставок – красива, корисна, але дороговартісна опція, поміркуйте, чи можливо обійтися без неї.
  • Відкриті полиці завжди дешевші, ніж закрити шафки.

Пам’ятайте, що дешевше за все обійдуться меблі «стандартних» кольорів: білого, синього, сірого, бежевого. Дорожче коштують шафи, столи й стільці чорного, коричневого, фіолетового та відтінку «металік».

На чому економити не варто – надійність та довговічність

Заощаджувати не варто на меблях, які ви плануєте використовувати інтенсивно, наприклад ліжку чи інших м’яких предметах. Так, не обов’язково купувати диван з пружинним блоком, тим більше, якщо ви не плануєте спати на дивані щодня. Але заощаджувати на наповнювачі не варто, якщо ви не хочете обирати новий диван через 4-5 років. У різних типів наповнювачів свій термін експлуатації. Наприклад, якісний пінополіуретан протягом 8-10 років зношується всього на 10%, чого не можна сказати про поролон.

Те саме стосується й кухонної стільниці: вона використовується щодня, тому повинна мати надійний захист від вологи та механічних навантажень. Не заощаджуйте на обробці стиків та кромки – саме ці частини швидко виходять з ладу в дешевих моделях кухонь.

Безпека

Якщо у вашій сім’ї є алергіки, або хтось з членів родини страждає на захворювання дихальних шляхів, не варто заощаджувати на безпеці меблів. Токсичний клей, неякісний ДСП, дешевий пластик, які використовуються у виробництві «ноунейм» меблів (такі часто можна купити на ринках) ймовірно виділятимуть шкідливі речовини, які можуть нашкодити здоров’ю. Краще заплатити більше, але придбати ліжко чи шафу з сертифікованих матеріалів, у виробника, який відповідає за якість меблів власною репутацією.

І наостанок: не економте на збірці меблів професіоналами, особливо якщо не впевнені, що зберете шафу-купе, чи комп’ютерний стіл самотужки. Неправильна збірка приведе до швидкої поломки виробу, а процес неакуратного збирання за допомогою непідходящих інструментів – до пошкодження меблів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України