Право

На Буковині розпочала роботу ще одна поліцейська станція

Сьогодні, 9 вересня, у селі Лопушна відкрилася поліцейська станція, яка буде обслуговувати три населені пункти та частину одного із селищ Вижницького району Чернівецької області.

 На Буковині розпочала роботу ще одна поліцейська станціяПриміщення для прийому громадян поліцейським виділила місцева влада з метою забезпечення належних умов для виконання покладених на них завдань.

Поліцейська станція обслуговує села Лопушна, Лекече, Долішній Шепіт та вулицю Ольги Кобилянської, що в селищі Берегомет. Жителі цих населених пунктів можуть отримати кваліфіковану допомогу співробітників сектору реагування патрульної поліції, дільничного офіцера поліції та інспектора ювенальної превенції.

 На Буковині розпочала роботу ще одна поліцейська станціяПід час відкриття голова Долішньошепітської сільської ради Юрій Жебчук наголосив: «Мешканці довколишніх сіл відтепер матимуть змогу будь-коли звернутися за допомогою до поліцейських, а спільними зусиллями правоохоронців та представників влади вдасться підтримувати правопорядок та забезпечувати публічну безпеку громадян».

Відділ комунікації поліції Чернівецької області

поліція

новини

безпека

Поліція України

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України