Техно

На BBC показали кадри сховища насіння в Арктиці на випадок апокалисиса

Вчені з Арктики витворили унікальне сховище, де заховані запаси насіння різних рослин, які планується використовувати під час настання апокаліпсису. Відповідні кадри продемонструвала корпорація BBC.

 

Людство не загине від голоду під час апокаліпсису або змін клімату. За це треба подякувати вчених з Арктики, які витворили спеціальне сховище з важливими продуктами. В основному, там зберігаються насіння різноманітних рослин.

Представники телеканал BBC побували у даному приміщенні і продемонстрували деякі його кадрі. За словами вчених, вони обладнали своє сховище величезною кількістю захисних механізмів, згідно з «останнім словом техніки», так що ймовірність того, що насіння постраждають при апокаліпсис або глобальних катаклізмів коливається в межах мінімуму.

Фахівці NASA також дбають про долю нашої планети. Таким чином, космічне відомство США створює Відділ з координації планетарної оборони, співробітники якого візьмуть на себе надхор за всіма проектами NASA, пов’язаними з захистом землі від астероїдів і комет.
Джерело

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.