SONY DSC

На базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки відбулися практичні заняття з командирами батальйонної ланки

SONY DSC

Під час спілкування із журналістами центральних та регіональних засобів масової інформації командувач Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-лейтенант Анатолій Пушняков зазначив, що захід передбачає узагальнення інформації та обмін досвідом щодо застосування підрозділів.

— У нас є багато командирів, які за півтора року бойових дій з російськими найманцями напрацювали новітню методику збройної боротьби, внесли інноваційні елементи в організацію оборони, наступу тощо. А тому було вирішено розповсюдити їхні напрацювання якнайширше за допомогою такого збору. Також чимало часу відведено на ознайомлення із новинками озброєння та військової техніки, особливо тієї, що невдовзі надійде у війська. Ми поєднали декілька елементів та заходів підготовки разом. У цьому є теж певна інновація, адже такий підхід дозволив ефективніше використати матеріально-технічні ресурси на підготовку наших військовослужбовців та командирів, — поінформував він.

Варто зазначити, що організатори заходу чимало уваги приділили практичному відпрацюванню нових елементів, способів і алгоритмів дій під час виконання майбутніх завдань щодо захисту України. Зокрема, в день брифінгу для преси учасникам були продемонстровані дії військового підрозділу за методикою проведення ротного тактичного навчання з використанням тактичних систем імітації бойових дій «MILES», особливості ведення вогню на великі дальності з озброєння танків, БМП-1, а також порядок виконання вогневих завдань «вогневий мішок» і «вогнева карусель».

Підбив підсумки заходу начальник Генерального штабу Збройних Сил України — Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії України Віктор Муженко. Під час тривалого спілкування із командирами батальйонів він з увагою вислухав усі їхні пропозиції щодо покращення управління та взаємодії між підрозділами у зоні Антитерористичної операції та пообіцяв, що усі вони будуть враховані. Також він підкреслив, що подібні заходи будуть відбуватися постійно і не тільки у межах батальйонної ланки.

Окрім того, він нагородив офіцерів, які відзначилися у бойових діях у зоні Антитерористичної операції.

— Я впевнений, що офіцери, які брали участь у зборах, отримали, перш за все, практичний досвід застосування своїх підрозділів та обмінялися між собою думками щодо способів дії у тій чи іншій ситуації, що, без сумніву, вплине на підвищення боєздатності усіх родів та видів Збройних Сил України, — підсумував генерал армії України Віктор Муженко.

Міністерство оборони України

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

13 − ten =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh