Авторські статтіВійна рф проти України

На базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки відбулися практичні заняття з командирами батальйонної ланки

SONY DSC
SONY DSC

Під час спілкування із журналістами центральних та регіональних засобів масової інформації командувач Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-лейтенант Анатолій Пушняков зазначив, що захід передбачає узагальнення інформації та обмін досвідом щодо застосування підрозділів.

— У нас є багато командирів, які за півтора року бойових дій з російськими найманцями напрацювали новітню методику збройної боротьби, внесли інноваційні елементи в організацію оборони, наступу тощо. А тому було вирішено розповсюдити їхні напрацювання якнайширше за допомогою такого збору. Також чимало часу відведено на ознайомлення із новинками озброєння та військової техніки, особливо тієї, що невдовзі надійде у війська. Ми поєднали декілька елементів та заходів підготовки разом. У цьому є теж певна інновація, адже такий підхід дозволив ефективніше використати матеріально-технічні ресурси на підготовку наших військовослужбовців та командирів, — поінформував він.

Варто зазначити, що організатори заходу чимало уваги приділили практичному відпрацюванню нових елементів, способів і алгоритмів дій під час виконання майбутніх завдань щодо захисту України. Зокрема, в день брифінгу для преси учасникам були продемонстровані дії військового підрозділу за методикою проведення ротного тактичного навчання з використанням тактичних систем імітації бойових дій «MILES», особливості ведення вогню на великі дальності з озброєння танків, БМП-1, а також порядок виконання вогневих завдань «вогневий мішок» і «вогнева карусель».

Підбив підсумки заходу начальник Генерального штабу Збройних Сил України — Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії України Віктор Муженко. Під час тривалого спілкування із командирами батальйонів він з увагою вислухав усі їхні пропозиції щодо покращення управління та взаємодії між підрозділами у зоні Антитерористичної операції та пообіцяв, що усі вони будуть враховані. Також він підкреслив, що подібні заходи будуть відбуватися постійно і не тільки у межах батальйонної ланки.

Окрім того, він нагородив офіцерів, які відзначилися у бойових діях у зоні Антитерористичної операції.

— Я впевнений, що офіцери, які брали участь у зборах, отримали, перш за все, практичний досвід застосування своїх підрозділів та обмінялися між собою думками щодо способів дії у тій чи іншій ситуації, що, без сумніву, вплине на підвищення боєздатності усіх родів та видів Збройних Сил України, — підсумував генерал армії України Віктор Муженко.

Міністерство оборони України

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України