Новини з Австрії

На австрійському кордоні спостерігається нова хвиля нелегальних емігрантів – затримують по 700 біженців в тиждень

Чотири дні тому два сирійця болісно померли в мікроавтобусі, що їхав по Австрії

27 інших спіткала б майже така ж доля, якби військові не зупинили жовтий мікроавтобус біля Зігендорф.

Пошуки контрабандиста, який нібито втік назад через кордон до Угорщини, тривають. Доля двох загиблих показує, що кількість біженців знову різко збільшується. «Табори на Балканах порожніють», – сказав в кінці вересня Геральд Татцгерн, глава відділу по боротьбі з контрабандою та торгівлею людьми Федерального управління кримінальної поліції.

Буквально вчора ввечері перехожі бачили, як пікап висадив 15 мігрантів в Відень-Лізинг. До моменту прибуття поліції водій вже зник. Вісім чоловіків, четверо дітей і три жінки, громадянство яких ще не визначено, були доставлені в поліцейський слідчий ізолятор.

Біженці (з Сирії, Афганістану, Бангладеш, Сомалі) прибувають з Туреччини до Австрії по східно-балканському маршруту через Болгарію, Сербію і Угорщину. Хоча в даний час на кордоні зі Словенією тихо, Бургенланд є «гарячою точкою». В цьому році вже затримано 30 тисяч чоловік, з них 11 400 тільки в Бургенланде. Це означає, що в середньому близько 700 осіб в тиждень. Таким чином, Австрія вже знаходиться на рівні 2014 року.

Ситуація давно стала гарячою темою

Радник з питань притулку в Нижній Австрії Готфрід Вальдхаусл (FPÖ) попереджає про «надзвичайну ситуацію», в Нижній Австрії тільки 200 місць вільні. Центр в Трайскірхене майже повністю заповнений. У Штирії притулок на Земмерінг також забитий. З жовтня в районі з 300 жителями проживає 170 біженців. «Я нічого не маю проти цих людей, але це неймовірний тягар для міста», – каже віце-мер Марія Фішер (SPÖ).

Соціальний радник Петер Хакер (SPÖ) вважає, що завдання Відня з коефіцієнтом розміщення 179% на сьогоднішній день повністю виконана. Каринтія (квота близько 93%) і Відень вимагають більш справедливого розподілу від федерального уряду. Відень, Нижня Австрія та Каринтія в даний час не приймають нових біженців.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України