Новини з Австрії

На австрійському кордоні двоє дітей годинами перебували в багажнику перевізника мігрантів

Драма на кордоні Верхньої Австрії та Баварії. Двоє дітей, судячи з усього, годинами їхали в багажнику автомобіля українського перевізника нелегалів.

Два хлопчики протягом багатьох годин терпіли тортури під час контрабандної поїздки через Австрію. Двоє дітей (9 і 12 років) були замкнені в багажнику старої машини і, мабуть, змушені були там залишатися весь час поїздки.

Незабаром після опівночі автомобіль із польськими номерами було оглянуто на КПП Ротталь-Ост. “53-річний український водій представився за українським паспортом, що містить посвідку на проживання в Німеччині. Його пасажири, шестеро сирійців віком від трьох до 29 років, не мали при собі жодних документів, що засвідчують особу”, – йдеться в повідомленні поліції. Зазирнувши в багажник, поліцейські виявили двох хлопчиків, які притулилися один до одного. “Двоє дітей дев’яти і дванадцяти років перевозилися в багажнику автомобіля протягом декількох годин шляху”, – повідомили в поліції.

Федеральна поліція почала розслідування щодо водія за “контрабандне провезення іноземців, які становлять серйозну небезпеку для здоров’я”. Підозрюваний постав перед суддею, а потім його доправили до виправної установи в Баварії. Тих, кого визволили з автомобіля, доправили назад до Австрії.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України