Економіка

На анонсований на 23 березня ретротур Гайворонською вузькоколійкою квитки розкупили упродовж декількох днів

Реагуючи на зростання інтересу до історичної залізничної спадщини, ми розширюємо стандартну схему поїзда з чотирьох вагонів і додаємо ще два історичних вагони Pafawag.

Про це повідомили у компанії Укрзалізниця

Квитки на додаткові вагони поїздів №921/922 Гайворон – Бершадь – Гайворон; №923/924 Гайворон – Хащувате – Гайворон купуйте у мобільному застосунку, на сайті, в чат-ботах УЗ та в касах вокзалів.
З 23 березня 2024 р. стартує весняно-літній сезон туристичних ретропоїздок на Гайворонській вузькоколійці.

 Вузькоколійну залізницю (ширина 750 мм) будували у ХІХ ст. власники цукрових заводів для перевезення робітників та вантажів. Будівництво й обслуговування такої залізниці було у чотири рази дешевше за залізницю стандарту колії 1520 мм.

Сьогодні Гайворонська вузькоколійка – це унікальна історична пам’ятка та чудовий варіант цікаво і насичено провести вихідні.

Подільські краєвиди, мальовничий Південний Буг, подорож в ретровагонах, фото на фоні паровозу та іншої залізничної техніки гарантують незабутні емоції і приємні спогади.

Квитки на ретропоїздки 23 березня №921/922 Гайворон – Бершадь – Гайворон та №924/923 Гайворон – Хащувате – Гайворон уже доступні у мобільному застосунку, на сайті, в чат-ботах УЗ та в касах вокзалів.
☝️Для зручного трансферу призначаємо курсування безпересадкових причіпних вагонів сполученням Київ—Гайворон—Київ та Львів — Гайворон — Львів.

Квитки на трансфер також уже у продажу на офіційних веб-ресурсах Укрзалізниці!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України