МЗС запустило он-лайн сервіс добровільної реєстрації подорожей закордон

МЗС запустило для громадян, які планують подорожі за кордон, он-лайн сервіс добровільної реєстрації українських громадян “ДРУГ“, щоб мати змогу оперативного інформування та зв’язку на випадок надзвичайних подій під час таких поїздок.

Міністр закордонних справ Павло Клімкін закликає скористатися нею всіх, хто буде користуватися безвізовим режимом, – добровільна реєстрація українських громадян, який ми за першими літерами умовно назвали “ДРУГ“.

Нинішній світ є небезпечним, і в ньому, на жаль, трапляються не тільки повені і землетруси, а також і теракти. “Тому допоможіть нам допомогти всім українцям – реєструйтеся, щоб ми мали змогу зрозуміти, хто і де знаходиться”, – закликав міністр.

За його словами, це можна буде зробити не тільки через комп’ютер, а й за допомогою мобільних додатків.

Цю ідею МЗС України взяла у французів і розробило разом з ними.

У разі, якщо Ви бажаєте зареєструватися у системі «ДРУГ», пропонуємо Вам заповнити електронну анкету, яка складається з таких розділів:

-Інформація про особу, яка подорожує
-Маршрут подорожі та період перебування за кордоном
-Інформація про близьких осіб, які подорожують
-Контактна особа в Україні

У разі виникнення надзвичайної ситуації в країні, до якої Ви зареєструвалися, система надішле актуальну інформацію у формі текстового повідомлення на Ваш номер телефону або повідомлення на електронну адресу. Крім того, посольство чи консульство України матимуть можливість встановити зв’язок з Вами або з особами, яких Ви зазначили у анкеті.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh