Росіяни хочуть використати написану ними книгу щодо ситуації в Україні в Міжнародному суді у Гаазі

Міністерство закордонних справ РФ (МЗС) опублікувало третє видання «Білої книги МЗС Росії про порушення прав людини та принципу верховенства права на Україні», що відбулися у період з липня по листопад 2014 року.

«Біла книга» росії являє собою оновлювану доповідь, в якому зібрані так звані факти про злочини на Україні у період з листопада 2013 року.

У нове видання «Білої книги» увійшли, зокрема, дані про обстріл житлових районів Донецька, загибелі дітей, масових похованнях з ознаками проведення позасудових страт, аварії малайзійського Boeing, про виведення з ладу важливих об’єктів життєзабезпечення громадян та інші.

У тексті доповіді говориться, що всього в ході української кризи «достовірно загинули більше 4 тис. осіб і були поранені більше 9 тис. осіб, у тому числі жінки, діти, люди похилого віку та інваліди». Особливо підкреслюється, що реальна кількість жертв може бути значно вищою. Загальне число українських біженців у Росії, за даними ФМС Росії, перевищує 830 тис. чоловік. У доповіді наголошується, що, виходячи з поточної ситуації на південний сході України, представлене цифри «мають мало шансів залишитися статичними».

У МЗС зазначають, що основним завданням «Білої книги» є загострення уваги міжнародного співтовариства і ключових правозахисних структур, які поки що «не проявили належної і неупередженого уваги до цієї проблематики».

При підготовці першого видання «Білої книги» у МЗС зазначили, що доповідь може служити доказом при розгляді подій на Україні в суді. Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков додав, що «Біла книга» може також служити підставою для звернення в Міжнародний суд у Гаазі.

Comments

0 comments

One comment

  1. Анонім

    Занимательная книженция для чтения в туалете!!!!!!

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

thirteen − thirteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh