Новини

МЮ провернув головний трансфер цієї зими

Поки виходить що не дуже яскраве зимове трансферне вікно зазнав  європейський футбол –  досі не подарувало нам ніяких гучних переходів. Проте днями Манчестер Юнайтед все ж уклав одну дуже цікаву угоду, яка чомусь пройшла повз інфопростір більшості футбольних фанатів. Можливо, причина криється в амплуа людини, яку підписали «манкуніанці», адже це не футболіст, а відомий виконавчий директор Омар Берраду. Ба більше, МЮ переманив його зі стану своїх заклятих ворогів – Манчестер Сіті.

Беррада досить іменитий спеціаліст у футболі. За свою кар’єру він показав прекрасні результати у двох топ-клубах: Барселоні та Манчестер Сіті. У МЮ Омар візьме на себе керівництво спортивними та фінансовими сферами, а також увійде до ради директорів і звітуватиме перед новою структурою власників Юнайтед.

Омар Берраду – марокканець за походженням, але народився в Парижі, а виріс у США. Там Омар вступив до коледжу Массачусетсу, щоб стати інженером, проте через кілька місяців вирішив докорінно змінити сферу своєї діяльності. Він перевівся до Школи бізнесу ЄС, а в останній рік навчання переїхав до Барселони.

У столиці Каталонії до Терраду й прийшов його перший успіх у футболі. Він стажувався в Honda, а потім перебрався в інтернет-компанію World Online. У 2004-му Барселона розширювала маркетинговий відділ, директором якого було назначено колишнього керівника Берради. Він і покликав Омара з собою.

У Барсі марокканець пропрацював аж до 2011 року. В той період Ман Сіті будував оновлював структуру керування клубом й покликав Омара на одну із важливих посад. У манчестерському клубі він став головою відділу з розвитку міжнародного бізнесу. Берраду чудово себе проявив на новому місці та отримав заслужене підвищення – його призначали директором із міжнародних продажів, а також комерційним і операційним директором City Football Group (спортивний холдинг, до якого входять Манчестер Сіті, Жирона, Нью-Йорк Сіті й Мельбурн Сіті).

У 2020-му Омар піднявся по кар’єрній драбині ще вище, адже тоді він став керівником футбольних операцій усіх клубів, що входять до об’єднання. Цікавим є той факт, що Беррада міг і не досягнути таких висот у футбольному менеджменті, адже у 2012 році його покликало на роботу спортивне агентство зі Швейцарії. У цій компанії Омару навіть пропонували вищу зарплатню, ніж у Сіті, однак він залишився на Етіхаді. З цим рішенням він явно не прогадав, ставши одним із творців найкращої команди АПЛ на довгі роки.

Найуспішнішою фінансовою угодою, яку укладав Берраду, стало підписання Ерлінга Голанда у 2022 році. Омар успішно провів переговори з агентом норвежця – Міно Райолою, який був відомий своїм складним характером та непоступливістю.

Схоже, що МЮ нарешті почав дивитися у правильну сторону. Вони відходять від спроб повернутися в еліту англійського футболу завдяки бездумним та багатомільйонним трансферам. Підписання Берраду – спроба вирішити більш фундаментальну. проблему. Мова, само собою, йде про невдалий менеджмент. Але, пори ці перші правильні кроки, у «манкуніанців» попереду ще багато роботи.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України