Війна РФ проти України

Минулої доби підрозділами ДСНС, які входять до угрупування Об’єднаних сил здійснено 50 виїздів на подолання наслідків бойових дій

Ліквідовано 15 пожеж викликаних обстрілами російських терористичних військ.

Врятовано 28 людей. Виявлено 96 вибухонебезпечних предметів.
Відпрацьовано 11 залучень піротехнічних розрахунків. У Донецькій області в населених пунктах ПОКРОВСЬК, РІГ, ГНАТІВКА, УДАЧНЕ, СОКІЛ, КОМИШУВАХА, ПЕТРОПАВЛІВКА. У луганській області в населених пунктах ЛИСИЧАНСЬК, НОВОДРУЖЕВСЬК.
Руйнування внаслідок бойових дій російських терористичних військ:
Донецька область
В населеному пункті ПОКРОВСЬК, пошкоджено: вікна та балкони у 12 квартирах, знищено 2 гаражі, 2 гаражі частково, знищено 2 приватних автомобіля, 1 котельня, перебита лінія електромережі, постраждав один чоловік. Попередньо обстріл було здійснено російською авіаракетою типу Х-38.
Луганська область
Внаслідок обстрілів пошкоджено 18 об’єктів, з них 6 багатоквартирних та 6 приватних житлових будинків, будівля Управління патрульної поліції в Луганській області, господарчі споруди, гаражі, об’єкти інфраструктури, автомобілі. Під час обстрілів 1 людина загинула, та 5 постраждало.
Евакуація населення:
Проведено евакуацію населення:
Донецькій області – 69 осіб з населених пунктів ВУГЛЕДАР, ОЧЕРЕТИНО, АВДІЇВКА;
Луганської області – 545 осіб з населених пунктів РУБІЖНЕ, КРЕМІННА, СЄВЄРОДОНЕЦЬК, ПОПАСНА.
Всього в період з 24.02.2022 року евакуйовано з населених пунктів Луганської області близько 16907 осіб та з населених пунктів Донецької області близько 6010 осіб.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України