Новини з Австрії

Минулого року в австрійських центрах для біженців було скоєно 1183 кримінальні злочини

Згвалтування, шахрайство, тілесні ушкодження, злочини, пов’язані з наркотиками, і навіть убивства. Відповідь на парламентський запит політиків від FPÖ міністру внутрішніх справ Герхарду Карнеру показує, що лише минулого року в австрійських центрах для біженців було скоєно 1 183 кримінальні злочини.

На 71 сторінці міністр внутрішніх справ докладно та вичерпно відповів на парламентське запитання Ханнеса Амесбауера: представник служби безпеки FPÖ та член Національної ради хотів дізнатися від Герхарда Карнера, як часто у 2021 році та 2022 в австрійських центрах для біженців відбувалися злочини.

І результат далеко не обнадійливий: кількість кримінальних злочинів, скоєних мігрантами, які іммігрували та проживають у цих кварталах для притулку, зросла на 57,5%.

Вкрай цікавими є дані, опубліковані зараз МВС: серед 1011 підозрюваних було 933 чоловіки і 33 жінки, а всього 2022 року вони скоїли 1183 злочини — зростання на 57,5% порівняно з 2021 роком.

І в розбивці по округах відповідь на поточне парламентське питання говорить вам, які злочини були замішані: дуже часто поліції доводиться розслідувати шахрайство та злочини, пов’язані з наркотиками, а також тілесні ушкодження, але також були випадки зґвалтування та сексуального насильства над неповнолітніми. У Відні-Верінгу у 2022 році навіть сталося вбивство.

У той час як показники злочинності у кварталах для притулків у Відні зросли лише на 10%, вони зросли на 41,7% у Форарльберзі, Каринтія – на 47,1%, у Верхній Австрії – на 75,9%, у Зальцбурзі – на 139,5%, а в австрійській Штирії навіть на 219,5%.

Також вражає: лише 127 підозрюваних віком від 40 років, більшості (387) від 25 до 40 років. Проте: Четверо із затриманих злочинців віком до 10 років, п’ятьом просителям притулку, які вчинили злочин, всього від 10 до 14 років.

Ханнес Амесбауер, представник служби безпеки FPÖ, коментує ці дані: Зростання злочинності є результатом повного провалу федерального уряду “у зв’язку з новою міграцією народів”.

І член парламенту від FPÖ наголошує: «У семи федеральних землях було явне зростання, причому Штирія була сумним лідером у цій безславній статистиці зі збільшенням на 220 відсотків. Ця відповідь на запит ще раз спростовує поширену думку про те, що велика кількість кваліфікованих робітників їде сюди через австрійський ринок праці. Ці злочини, зауважте, лише ті, що мали місце безпосередньо у місці притулку та іноземного проживання. Це серйозна проблема для поліції та зухвалість для мешканців. Тому що цей кримінальний потенціал, звичайно ж, також є загрозою безпеці для населення».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України