Економіка

Миколаївський суднобудівний завод поверне Укроборонпрому 86,5 мільйонів, які були виділені на погашення боргів по зарплаті

ДП «Миколаївський суднобудівний завод» (МСЗ) має повернути 86,5 млн гривень, які йому виділив державний концерн «Укроборонпром» для погашення боргів по заробітній платні робітникам.

Для повернення боргів МСЗ підписав з ДК «Укроборонпром» угоду про фінансову допомогу, яку підприємство зобов’язано повернути концерну.

Про це розповів генеральний директор заводу Валерій Калашніков.

Саме за результатами цієї угоди 23 липня прес-служба Офісу президента України повідомила про погашення заробітної платні перед працівниками заводу.

«Ці гроші, 86,5 мільйонів, не впали до нас з неба, ці гроші завод в особі генерального директора, тобто мене, підписав угоду з «Укроборонпромом» про повернення фінансової допомоги, яку отримав та віддав всю. Ці кошти ми повинні повернути. Поки питання ще не вирішено, впродовж якого часу, але, звичайно, маємо повернути. Потрібно їх заробити та повернути з бюджету заводу», – заявив Валерій Калашников.

Щодо термінів коли ці кошти мають бути повернуті наразі не відомо.

Як повідомлялося, 24 липня директор МСЗ Валерій Калашніков під час брифінгу на тему заборгованості по заробітній платі повідомив, що за дорученням президента України Володимира Зеленського концерн «Укроборонпром» повністю погасив заборгованість по заробітній платі перед працівниками підприємства.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України